Al Bustan Palace, The Ritz Carlton, Omán – Muscat

Hotel ověnčený mnoha cenami

Ze všech svých pokojů nabízí krásný výhled na oceán, hory nebo zahrady, díky čemuž dodá vaší dovolené o kapku více romantiky. Hotel Al Bustan Palace, The Ritz Carlton je oceněn mnoha cenami a nachází se zde nejvyšší a nejhonosnější atrium s kopulí o výšce 37 m, která je bohatě zdobená. Ze stropu visí 9metrový křišťálový lustr. V hotelu se také nachází patro, které patří celé sultánovi, který ho zde občas využívá k svému odpočinku.

O destinaci

Tisíciletá historie Ománu na vás dýchá na každém kroku. V hlavním městě Muskatu najdete mešitu s lustrem vyrobeným z 600 000 křišťálů Swarovski, historicky první operní dům na Blízkém východě nebo pryskyřici, která měla kdysi větší cenu než zlato. Nezaostává ale ani zbytek země. Cestu zpátky v čase zažijete při navštívíte staré pevnosti, archeologických nalezišť nebo tradiční rybářské vesničky.

Luxusní Al Bustan Palace, A Ritz Carlton hotel se nachází přibližně 35 min. jízdy autem z mezinárodního letiště Maskat v Ománu.

1032x554 Al Bustan Palace, The Ritz Carlton 50565159-AlBustan_02

 

Ubytování

v Al Bustan Palace, The Ritz Carlton je 250 zrekonstruovaných pokojů a suitů tak, aby odrážely místní tradiční arabskou architekturu a styl. Každá místnost je tak oživena pečlivě vybranými a ručně vyrobenými tapetami. Nejmenší kategorie začíná na 40 , což je pro základní kategorie docela prostorné. Pokud si chcete ale užít něco extra a cítit se jako pravý sultán, určitě zkuste obrovský, 300 prostorný Presidential Suite s výhledem do hor nebo na moře.

1032x554 Al Bustan Palace, The Ritz Carlton 50565147-Lagoon Bedroom (Green Covers)-1

 

Restaurace

Ve 3 různých restauracích a 2 barech si budete vychutnávat mořské plody přímo na pláži, grilované speciality, čínskou, arabskou i mezinárodní kuchyni. Hlavní restaurací je Al Khiran Terrace, kde servírují mezinárodní kuchyní formou à la carte, a to jak snídani, oběd či večeři. Ve vyhlášené restauraci China Mood vás čeká hlavně čínská kuchyně a v Beach Pavilion restauraci se například servírují nejčerstvější ománské ryby a je zde také možné si užít romantickou večeři v privátních cabanas.

1032x554 Al Bustan Palace, The Ritz Carlton 50565126-China Mood Terrace

 

Aktivity

Relaxovat budete moci nejen v hotelových zahradách či na kilometr dlouhé soukromé pláži, ale také v jedinečných Six Senses Spa, kde vám připraví wellness program na míru přesně dle vašich potřeb po konzultaci s odborníkem. V hotelu samozřejmě nechybí ani fitness centrum, sauny a pára, tenisové kurty, nabídka vodních aktivit jako například šnorchlování, kajak či jachtění, denní aktivity pro děti i dospělé, večerní zábava a služby concierge, které vám zajistí další nezapomenutelné zážitky a poznávání místních atraktivit. Milovníci umění ocení hotelovou uměleckou galerii a butik, kde jsou vystavována díla umělců z Ománu i zahraničí. V hotelu se také nachází dětský klub Ritz Kids.

1032x554 Al Bustan Palace, The Ritz Carlton 50604050-mm996_RitzCarlton_Brand_2018_Al_Bustan_00562_FINAL

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Dovolenou v Ománu vám připravíme na míru. Neváhejte nás kontaktovat.“

Veronika Robin

Product Manager