The Chedi Muscat, Omán – Muscat

Luxus a klid nedaleko od hlavního města

Exkluzivní plážový resort The Chedi Muscat o rozloze 21 akrů je prvním moderním plážovým hotelem Ománu, který otevřel své brány v roce 2003. Resort nabízí nenápadnou eleganci a dokonalou kombinaci ománské architektury a asijského zen stylu. Čisté bílé linie nízkopodlažních budov jsou zdůrazněny symetrickou jednoduchostí zahrad s liniemi pěstěných živých plotů a upravených vodních jezírek, které vytvářejí pocit klidu.

O destinaci

Tisíciletá historie Ománu na vás dýchá na každém kroku. V hlavním městě Muskatu najdete mešitu s lustrem vyrobeným z 600 000 křišťálů Swarovski, historicky první operní dům na Blízkém východě nebo pryskyřici, která měla kdysi větší cenu než zlato. Nezaostává ale ani zbytek země. Cestu zpátky v čase zažijete při navštívíte staré pevnosti, archeologických nalezišť nebo tradiční rybářské vesničky.

The Chedi Muscat o rozloze 21 akrů se nachází na vynikajícím místě u pláže, 20 min. severně od starého Muscatu, hlavního města sultanátu Omán, v Al Ghubra. Chedi Muscat má ideální polohu pro obchodní cestující i turisty, protože hlavní turistické atrakce, finanční centrum, 3 golfová hřiště a mezinárodní letiště Muscat jsou vzdálené pouhých 15 min. jízdy.

1032x554 The Chedi Muscat CMU-Overview-Beach-view

 

Ubytování

Všechny nekuřácké pokoje mají výhled přes zahrady a rybníky směrem k pohoří Hajar a Ománskému zálivu. Celkem zde najdete 158 pokojů a suitů, přičemž u všech můžete mít výhled z obrovských oken na moře nebo nedaleké hory. Speciální benefity mají pokoje kategorie Club. Ty zahrnují například transfer luxusním vozem z letiště, koktejly a kanapky servírované v The Arabian Courtyard pouze pro hosty kategorií Club nebo praní prádla zdarma.

1032x554 The Chedi Muscat CMU-Room-Chedi-Club-Suite-Villa-2

 

Restaurace

Vyberte si z 8 místních oceněných restaurací a barů, které nabízí fantastická vína a kuchyni  z celého světa, včetně středomořské, blízkovýchodní, asijské a indické. Velký výběr venkovních míst u bazénu, pláží nebo zahrad jen zvyšuje váš požitek ze stolování. Skvělou volbou je například restaurace The Beach Restaurant, která nabízí vynikající mořské plody. 

1032x554 The Chedi Muscat CMU-Dining-The-Beach-Restaurant

 

Aktivity

V hotelovém SPA, považovaném za jeden z největších lázních Muscatu, si dopřejte masáže, ošetření obličeje a těla a řadu kosmetických služeb založené na aromaterapii, ajurvédě a bylinách. Kromě moře si můžete zaplavat v jednom ze tří bazénů. Také budete mít možnost využít moderní a dobře vybavenou posilovnu, zacvičit si pilates nebo si zahrát tenis. Pozorujte delfíny v Ománském zálivu, vydejte se pod vodu na ponory k útesům a vrakům nebo šnorchlujte mezi kaleidoskopickými korály a mořským životem v Perském zálivu.

1032x554 The Chedi Muscat CMU-Wellness-The-Gym-1

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Dovolenou v Ománu vám připravíme na míru. Neváhejte nás kontaktovat.“

Matěj Polák

Senior Private Travel Designer