Anantara Al Jabal Al Akhdar Resort, Omán – Jabal Akhdar

Horský luxus v ománském resortu

Luxusní Anantara Al Jabal Al Akhdar Resort se nachází na legendární Green Mountain a odhaluje dramatické výhledy na kaňon v jednom z nejvýše položených resortů na světě. Vydejte se na cestu do okolní horské pouště a za dobrodružstvím. Odpočiňte si v tomto ománském resortu s lázeňskými a hammamovými rituály. Pozorujte hvězdy z vyhlídkové plošiny, kde kdysi stála i princezna Diana. Resort Anantara Al Jabal Al Akhdar nabízí ománskou nádheru v tom nejúchvatnějším přírodním prostředí.

O destinaci

Tisíciletá historie Ománu na vás dýchá na každém kroku. V hlavním městě Muskatu najdete mešitu s lustrem vyrobeným z 600 000 křišťálů Swarovski, historicky první operní dům na Blízkém východě nebo pryskyřici, která měla kdysi větší cenu než zlato. Nezaostává ale ani zbytek země. Cestu zpátky v čase zažijete při navštívíte staré pevnosti, archeologických nalezišť nebo tradiční rybářské vesničky.

Resort Anantara Al Jabal Al Akhdar se nachází v horách Ománu zhruba 2 hod. jízdy z Muscatu. Díky jeho poloze se vám naskytne úplně jiný pohled na Omán. Budete se moci kochat pohledy do okolního dramatického kaňonu a přitom si užívat luxusu resortu Anantara. Stejným výhledem se zde také jednou kochala sama Princezna Diana.

1032x554 Anantara Al Jabal Al Akhdar

 

Ubytování

Hotel nabízí ubytování v 82 luxusních pokojích a 33 privátních vilách včetně jedné z nejluxusnějších 3ložnicových vil s bazénem v Ománu. Všechny pokoje tu mají výhled do hor a všechny vily mají privátní bazén. Některé z nich jsou umístěné přímo na útesu s výhledem do širokého okolí, jiné zase mají vlastní zahradu.

1032x554 Anantara Al Jabal Al Akhdar anantara_al_jabal_al_akhdar_cliff_pool_villa_bedroom_01_1920x1037

 

Restaurace

Během pobytu si budete moci užívat kuchyně celého světa v celkem 5 restauracích a barech. Al Maisan je otevřena po celý den a nabízí mezinárodní pokrmy, Al Qalaa má skvělou atmosféru pevnosti a připravují se zde lokální speciality. Pokud dostanete chuť na něco středomořského, Bella Vista bude ideálním místem pro vás. Samozřejmě nesmí chybět ani skvělý drink a shisha v Al Burj. 

1032x554 Anantara Al Jabal Al Akhdar anantara_al_jabal_al_akhdar_dining_al_maisan_04_1920x1037

 

Aktivity

Pobyt na tomto místě bude určitě jiným zážitkem než přímo u moře. I tak ale nepřijdete o relaxaci ve wellness a spa, pro které je řetězec Anantara známý. Můžete si zde vyzkoušet horolezectví, zip line, lukostřelbu, vydat se na hiking nebo vyzkoušet lekci vaření. Večer si pustíte film přímo pod hvězdami a ráno si užijete jógu při východu slunce. Nechybí zde ani vybavené fitness, tenisové kurty, knihovna nebo dětský klub pro ty nejmenší cestovatele.

1032x554 Anantara Al Jabal Al Akhdar leisure---hiking-in-with-a-mountain-guru

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Dovolenou v Ománu vám připravíme na míru. Neváhejte nás kontaktovat.“

Veronika Robin

Chief Sales Officer