Jumeirah Muscat Bay, Omán

Klidné útočiště mezi dramatickým pohořím Al Hajar a jiskřícím Arabským mořem

Jumeirah Muscat Bay se nachází mezi horami a mořem a nabízí skutečný klid a pocit úniku z každodenního života. Jedná se o hotel, který otevřel v prosinci 2021. Je to skvělé místo, kde můžete odpočívat na pláži, vydat se na dobrodružnou túru v horách nebo strávit příjemné chvíle potápěním v Arabském moři. 

O destinaci

Tisíciletá historie Ománu na vás dýchá na každém kroku. V hlavním městě Muskatu najdete mešitu s lustrem vyrobeným z 600 000 křišťálů Swarovski, historicky první operní dům na Blízkém východě nebo pryskyřici, která měla kdysi větší cenu než zlato. Nezaostává ale ani zbytek země. Cestu zpátky v čase zažijete při navštívíte staré pevnosti, archeologických nalezišť nebo tradiční rybářské vesničky.

Hotel Jumeirah Muscat Bay se nachází v odlehlé zátoce Bandar Jissah mezi pohořím Al Hajar a Ománským zálivem, pouhých 15 min. od centra Maskatu a 40 min. od mezinárodního letiště Maskat (původním názvem Seeb International Airport).

1032x554 Jumeirah Muscat Bay - Exterior 3

 

Ubytování

Pokoje v resortu Jumeirah Muscat Bay jsou elegantní a prostorné, velikost začíná na 44 . V Jumeirah Muscat Bay se navíc můžete ubytovat i ve vilce, která se nachází na tajném úseku pláže s bílým pískem vyhrazeném výhradně pro hrstku hostů. Počítejte padající hvězdy, zatímco vám váš soukromý komorník a šéfkuchař připraví nezapomenutelný zážitek.

1032x554 Jumeirah Muscat Bay - Deluxe Ocean Room 1

 

Restaurace

V hotelu si budete moci vybrat z 5 restaurací, které vám nabídnou elegantní směs tradiční a moderní kultury stolování. Doporučujeme střešní restauraci se středomořskými pokrmy s italským nádechem. Šéfkuchař Cristiano Goattin vytvořil menu ovlivněné italskými charakteristickými pokrmy se silným vlivem pobřeží, které se podává na malých talířích pro snadné sdílení.

1032x554 Jumeirah Muscat Bay - Zuka - Service 4

 

Aktivity

Resort je ideálním místem pro objevování bohatého kulturního dědictví Muskatu. Můžete se vydat na prohlídku několika historických a archeologických památek, které formují ománskou jedinečnou historii a kulturu. Zbytky starověkých vesnic, starých mořských přístavů, moderních trhů nebo Královské opery jsou jen pár z nejvýznamnějších míst v dosahu. Vydejte se šnorchlovat mezi želvami, na výlet lodí podél nádherného pobřeží hledat delfíny nebo si prostě užívejte mnoho aktivit v hotelu.

1032x554 Jumeirah Muscat Bay - Yoga Pose 6

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Dovolenou v Ománu vám připravíme na míru. Neváhejte nás kontaktovat.“

Dominik Kohel

Chief Executive Officer