Alila Jabal Akhdar, Omán – Jabal Akhdar

Perfektní dovolená 2000 m n. m.

Unikátní resort Alila Jabal Akhdar poskytuje dechberoucí výhledy díky svému umístění. Styl ubytování je tu inspirován prastarými ománskými pevnostmi. Během svého pobytu v Alila Jabal Akhdar budete moci odpočívat u bazénu s výhledem do okolí nebo zajít do místního prvotřídního wellness. Můžete si ale zkusit také horolezectví, hiking nebo pozorovat hvězdy či motýly během procházky po okolí.

O destinaci

Tisíciletá historie Ománu na vás dýchá na každém kroku. V hlavním městě Muskatu najdete mešitu s lustrem vyrobeným z 600 000 křišťálů Swarovski, historicky první operní dům na Blízkém východě nebo pryskyřici, která měla kdysi větší cenu než zlato. Nezaostává ale ani zbytek země. Cestu zpátky v čase zažijete při navštívíte staré pevnosti, archeologických nalezišť nebo tradiční rybářské vesničky.

Jedinečný resort Alila Jabal Akhdar s dechberoucími výhledy se rozprostírá 2000 m nad mořem.

1032x554 Alila Jabal Akhdar jabalakhdar-gallery22-1024x506

 

Ubytování

Styl suitů v Alila Jabal Akhdar je inspirován prastarými ománskými pevnostmi. Samozřejmostí je moderní vybavení se zaměřením na detail. Najedete jich zde celkem 78 a každý z nich vás uchvátí svým výhledem. Nejvyšší kategorií je Jabal Villa se 2 ložnicemi a privátním bazénem.

1032x554 Alila Jabal Akhdar Jabalakhdar-staylist-jabalvilla-landscape-1

 

Restaurace

Restaurace se jménem Juniper, jak se také nazývají místní stromy juniper trees, nabízí mezinárodní pokrmy inspirované bohatou historií zlaté éry arabské gastronomie. Jednotlivé chody jsou připravovány z čerstvých a sezónních místních surovin. Lehkou svačinku nebo dobrý drink si budete moci dát v Rose Lounge.

1032x554 Alila Jabal Akhdar jabalakhdar-dinelist-juniper-landscape

 

Aktivity

Během pobytu v Alila Jabal Akhdar budete moci odpočívat u bazénu s výhledem do okolí nebo zajít do místního wellness. Pro všechny sportovní nadšence je připraveno fitness centrum a pro děti na teenagery zase dětský klub a herna. Určitě se ale vydejte na výlet do okolí a poznejte místní hrady, pevnosti, tradiční vesničky a trhy. Můžete si ale zkusit také horolezectví, hiking nebo pozorovat hvězdy či motýly během procházky po okolí.

1032x554 Alila Jabal Akhdar jabalakhdar-gallery15-1024x640

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Dovolenou v Ománu vám připravíme na míru. Neváhejte nás kontaktovat.“

Kristýna Kopečková

Private Travel Designer Team Leader