Six Senses Zighy Bay, Omán – Zighy Bay

Skrytý klenot Ománu

Six Senses Zighy Bay v Ománu se nachází na dramatickém poloostrově Musandam, kde se členité hory noří do zářivých smaragdových vod na pláži s jemným pískem. Nabízí řadu vil a apartmánů, z nichž každá má vlastní bazén. V tomto luxusním ománském hotelu si každý najde něco pro sebe, včetně eklektického stravování s místní i mezinárodní kuchyní, oceňovaných lázní a spousty jedinečných zážitků.

O destinaci

Tisíciletá historie Ománu na vás dýchá na každém kroku. V hlavním městě Muskatu najdete mešitu s lustrem vyrobeným z 600 000 křišťálů Swarovski, historicky první operní dům na Blízkém východě nebo pryskyřici, která měla kdysi větší cenu než zlato. Nezaostává ale ani zbytek země. Cestu zpátky v čase zažijete při navštívíte staré pevnosti, archeologických nalezišť nebo tradiční rybářské vesničky.

Six Senses Zighy Bay se nachází 120 min. jízdy autem od letiště v Dubaji. Pokud byste si chtěli svůj příjezd do hotelu zpestřit, hotel nabízí také transfer rychločlunem z Dibba Marina nebo například paraglidingem. V tomto resortu ve stylu vesničky, který se nachází mezi horami a soukromou pláží o délce 1,6 km, oceníte především krásné prostředí a klidnou atmosféru.

1032x554 Six Senses Zighy Bay 36

 

Ubytování

Ubytovat se tu můžete ve vilách a suitech postavených z přírodního kamene a trámů, díky čemuž je zde příjemný chládek. Všechny kategorie mají vlastní privátní bazén. Nejnižší kategorie pool villa začíná na 883 , takže dostatek prostoru tu bude mít každý. Pro rodiny nebo větší skupinky cestujících jsou připraveny 2ložnicové kategorie. Nejvíce ložnic, a to celkem 4, má The Private Reserve, která disponuje také privátním 17 m velkým bazénem. 

1032x554 Six Senses Zighy Bay 3

 

Restaurace

Na výběr budete mít z mnoha restaurací. Pokud zatoužíte po soukromí a romantice, váš osobní butler pro vás rád zařídí večeři přímo ve vaší vile. Také bychom vám doporučili restauraci Sense on the Edge umístěnou na vrcholu kopce, ze které budete mít panoramatický výhled na Ománský záliv. Místní kuchyni ochutnáte v restauraci Spice Market, mezinárodní zase v Summer House a skvělým zážitkem bude určitě také beduínská večeře v Shua Shack na pláži. V Six Senses Zighy Bay nechybí ani vinný sklípek.

1032x554 Six Senses Zighy Bay 22

 

Aktivity

Pokud zatoužíte po hlubším odpočinku a relaxaci, nezapomeňte využít služeb místních lázní, které kombinují inovativní i starověké holistické léčení a nabízejí celou řadu procedur. Pokud byste zatoužili po dobrodružství, můžete si vybrat z celé řady aktivit jako je paragliding, microlight, pěší túry, výlet lodí, šnorchlování či potápění.

1032x554 Six Senses Zighy Bay 37

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Dovolenou v Ománu vám připravíme na míru. Neváhejte nás kontaktovat.“

Dominik Kohel

Chief Executive Officer