Anantara Al Baleed Resort Salalah, Omán – Salalah

Plážový luxus v Salalahu

Al Baleed Resort Salalah by Anantara se nachází mezi soukromou pláží a sladkovodní lagunou a je prvním a jediným luxusním resortem s bazénovými vilami mezi hotely v Salalahu. Majestátní design reflektuje ománské pobřežní pevnosti. Zahradní chodníky jsou plné palem a vodních prvků. Relaxovat můžete u nekonečného bazénu, na bílém písku na soukromé 250metrové pláži nebo u sladkovodní laguny. 

O destinaci

Tisíciletá historie Ománu na vás dýchá na každém kroku. V hlavním městě Muskatu najdete mešitu s lustrem vyrobeným z 600 000 křišťálů Swarovski, historicky první operní dům na Blízkém východě nebo pryskyřici, která měla kdysi větší cenu než zlato. Nezaostává ale ani zbytek země. Cestu zpátky v čase zažijete při navštívíte staré pevnosti, archeologických nalezišť nebo tradiční rybářské vesničky.

Hotel Al Baleed Resort Salalah by Anantara je skvělým místem pro odpočinek. Nachází se cca 25 min. jízdy autem z letiště a je umístěný mezi soukromou 250 m dlouhou pláží a sladkovodní lagunou.

1032x554 Anantara Al Baleed Resort Salalah

 

Ubytování

Velkou výhodou tohoto hotelu je také to, že patří mezi ty menší s pouze 136 pokoji a vilami, takže si během své dovolené užijete nejen dostatek odpočinku ale také soukromí. Na výběr budete mít  ze základních kategorií pokojů až po prostorné suity a luxusní vily. Největší vila zde má 3 ložnice a nachází se přímo u pláže.

1032x554 Anantara Al Baleed Resort Salalah al_baleed_by_anantara_beachview_deluxe_1920x1037

 

Restaurace

V hotelu najdete celkem 3 restaurace a bary. Každé ráno zamíříte na snídani do restaurace Sakalan, která i po celý den nabízí mezinárodní kuchyni. Asijskou kuchyni si užijete v restauraci Mekong a pokud dostanete chuť na nějaký středomořský pokrm, nadchne vás restaurace a bar Al Mina.

1032x554 Anantara Al Baleed Resort Salalah al_baleed_by_anantara_mekong_terrace_01_1920x1037

 

Aktivity

Pro sportovní nadšence hotel nabízí dobře vybavené a moderní fitness. Dále si zde můžete zahrát tenis či badminton, zacvičit jógu ve wellness centru nebo na pláži a posílit tělo na kruhovém tréninku, aqua zumbě či TRX. Po sportování budete moci využít také některou z lázeňských procedur. Používány jsou zde ingredience z místních plantáží, jako jsou kokosové ořechy, granátová jablka, banánové listy či kokosové máslo. Vyzkoušet můžete i thajskou či arabskou masáž nebo proceduru Ájurvédy. Pokud máte rádi vína, můžete se zúčastnit ochutnávky s profesionálem. Další možností zábavy je například letní kino přímo na pláži, rybolov, pozorování delfínů, potápění a šnorchlování, paddle boarding a široká nabídka exkurzí. Večer se můžete podívat na tradiční procesí „long drum“, které oslavuje západ slunce.

1032x554 Anantara Al Baleed Resort Salalah al_baleed_by_anantara_dining_by_design_beach_bed_03_1920x1037

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Dovolenou v Ománu vám připravíme na míru. Neváhejte nás kontaktovat.“

Aneta Gaierová

Private Travel Designer & Private Jet Specialist