Mauricius
Dovolené, které si zapamatujete

Jsme travel designeři. Designujeme VIP dovolené na míru. Ručně, precizně, pro každého klienta přesně podle jeho potřeb, představ a snů.

NEZÁVAZNĚ POPTAT DOVOLENOU NA MAURICIU
2000x910 Royal Palm Beachcomber Luxury

Mauricius

Mauricius je nazýván perlou Indického oceánu, leží přibližně 2000 km jihovýchodně od pobřeží Afriky a asi 900 km východně od Madagaskaru. Je to bezpečná a díky dobrému spojení i dostupná destinace s příjemnými teplotami moře i vzduchu po celý rok. Pobřeží v délce 330 km je téměř celé obklopené korálovým útesem. Na výběr je hned několik velmi kvalitních hotelů a resortů.

1032x554 LUX* Belle Mare lbm_aerial_c7

 

Vybrané hotely na Mauriciu


4 důvody, proč VIP zákazníci řeší svoji dovolenou s námi

Jsme travel designeři. Designujeme VIP dovolené na míru. Ručně, precizně, pro každého klienta přesně podle jeho potřeb, představ a snů.

JAK FUNGUJE CESTOVÁNÍ S EXCLUSIVE TOURS

Bohaté zkušenosti

Úspěšně realizované na zakázku připravené zážitky v hodnotě dosahující 1,5 mld Kč.

Diskrétnost a profesionalita

Profesionální tým zkušených travel designérů. Jsme akreditovaným partnerem IATA a certifikovaným brokerem privátních letů.

Exkluzivita

Jsme partnery široké sítě poskytovatelů VIP služeb spojených s individuálním cestováním po celém světě. Současně jsme 1. členem exkluzivní sítě Serandipians by Traveller Made z ČR a můžeme se chlubit tím, že jako jediní v ČR patříme mezi zakládající členy této sítě jako PIONEER AGENCY.

Důvěra a odpovědnost

Vše stavíme na dlouhodobých vztazích a maximální spokojenosti klientů. Přebíráme také veškerou odpovědnost, ručíme za výběr námi prověřených služeb a hladký průběh každé dovolené, která se tím pro klienta stává bezstarostnou.
985x632 Zážitky, které si zapamatujete_shutterstock_266232050_flip

Jsme architekti vašich cestovatelských snů

„Objevíme pro vás cizí kultury, ochutnáme exotickou kuchyni, vyzkoušíme hotel, otestujeme kvalitu služeb a mnoho dalšího. Díky našim zkušenostem vám navrhneme nezapomenutelnou dovolenou od chvíle, kdy překročíte práh.“

Vše zařídíme na míru

  • Osobně s vámi projdeme vaše představy
  • Doporučíme vám to nejlepší řešení
  • Budeme pro vás vždy na dosah
 

Praktické informace

U turistických pobytů do 3 měsíců nebudete potřebovat vízum a v případě jakýchkoliv zdravotních komplikací se můžete spolehnout na velice kvalitní zdravotní péči. Úřední řečí je angličtina, ale domluvíte se zde i francouzsky. Vzhledem k poloze Mauricia v tropickém pásmu se můžete těšit na celoročně příjemné, teplé počasí s teplotami kolem 30 °C. Sušší období panuje od června do listopadu, po zbytek roku může i sem tam zapršet.

 
1032x554 LUX* Le Morne llm_pool_6

 

 

Příroda a dobrodružství

V poznávání přírodního bohatství Mauricia nesmíte v žádném případě vynechat národní park Black River Gorges. Podivuhodné krajině dominují hory unikátních tvarů v čele s 840 m vysokou homolí Black River Peak.

Dnes již sice ani v národním parku nepobíhá blboun nejapný neboli Dronte mauricijský či také Dodo, druh nelétavého ptáka vyhynulého v 17. století, ale nezapomenutelná krása přírody, kterou objevíte, vás jistě ohromí. Doslova legendární jsou překrásné vodopády Tamarind a Alexandra či Chamarel s unikátní turistickou atrakcí různobarevných písků, kterým se říká „sedmibarevná země“.

1032x554 Mauricius shutterstock_1031874952

 

 

Unikátní spojení golfu a relaxace

Golf má na Mauriciu dlouhou historii. Ve skutečnosti je tento ostrov totiž třetí zemí po Velké Británii a Indii, kde se začal golf hrát na profesionální úrovni. První zdejší klub otevřel již roku 1902, což z The Gymkhana Golf Club činí čtvrté nejstarší golfové hřiště světa.

Dnes je golf jedním z nejoblíbenějších sportů na Mauriciu a také jedním z hlavních důvodů, proč je ostrov rok od roku populárnější destinací. Krásné počasí, panenská příroda a 11 golfových hřišť, z nichž 8 čítá 18 jamek. Mnohá mauricijská hřiště navíc patří ke skutečné golfové špičce, nejen proto, že je navrhovali sami přední světoví hráči tohoto královského sportu, jakými jsou David Leadbetter, Bernard Langer či Ernie Els.

 
PARADIS BEACHCOMBER

 

Voňavá kuchyně plná barev

Zdejší gastronomie, ve které se mísí vlivy africké, asijské a francouzské kuchyně, je specifická svou aromatičností a barevností. Mezi zdejší pochoutky patří výborná krabí polévka, čočková placka dholl puri, grilované hovězí či směs rýže, brambor a masa zvaná briani. Z nápojů určitě vyzkoušejte místní pivo, rum nebo pití z mořských řas, mléka a ledové tříště – aloudu. Zklamáni nebudete ani v případě, že na místní speciality zrovna nemáte chuť. Hotelové komplexy zahrnují restaurace s evropskou, čínskou nebo indickou kuchyní.

1032x554_Mauricius_shutterstock_529186345

 

  

Děti Mauricius milují

Vaše děti si na Mauriciu užijí ty nejkrásnější dny volna. Kromě vodních radovánek a šnorchlování v mělkých vodách Indického oceánu, hrátek na plážích, bohatých animačních programů, výtečné zmrzliny či mnoha sportovních možností nabízí ostrov dvojici atrakcí se značkou „the best for kids“, do kterých můžete vyrazit za exotickými zvířaty. Konkrétně se jedná o park Casela mezi letoviskem Flic en Flac a městem Vacoas-Phoenix a La Vanille Réserve des Mascareignes kousek od obce Souillac.

1032x554 Mauricius shutterstock_372305713

 

        
      

Napište nám svoji představu, prosím.

Spojíme se s vámi do 1 dne a probereme společně představu vaší vysněné dovolené.

Nechcete čekat? Zavolejte nám!
+420 739 808 000

Nechte nám na sebe telefonní kontakt, prosím.

Spojíme se s vámi v preferovaném čase a společně probereme vaši představu o vysněné dovolené.

Vyberte si, prosím, termín, který vám vyhovuje.

Schůzku si společně potvrdíme ještě e-mailem.

Depositphotos_183786274_xl-2015

„Hlavními trumfy Mauricia jsou perfektní písečné pláže a průzračná voda, příjemně vyhřáté moře po celý rok, řada výletních cílů a aktivit, četné golfové resorty špičkové úrovně a výtečné a pestré jídlo mnoha chutí.“

Matěj Polák

Senior Private Travel Designer