Andaz Mayakoba Resort Riviera Maya, Mexiko – Cancún

Dovolená v exkluzivní lokalitě Mayské riviéry

Moderní neformální plážový resort překypuje uvolněnou atmosférou a jeho hravý design, místní atrakce a písečné pláže karibského pobřeží lákají především mladší cestovatele a rodiny. Jde o nejmenší a cenově nejpřívětivější hotelový komplex v oblasti Mayakoba a patří do kategorie základního pětihvězdičkového ubytování pod záštitou řetězce Hyatt. Andaz Mayakoba je ideální volbou k dovolené v exkluzivní lokalitě Mayské riviéry a nabízí moderní útočiště v srdci zelené oázy.

O destinaci

Mexiko je jednou z nejikoničtějších destinací Severní Ameriky. Budete se tu doslova koupat v hromadě přírodního bohatství, obdivovat to kulturní a historické a pochutnávat si na tom gastronomickém. 

Andaz Mayakoba se nachází v soukromém komplexu Mayakoba, obklopeném tropickou vegetací a klidnou lagunou, severně od světoznámé Playa del Carmen.

1032x554 Andaz Mayakoba Resort Riviera Maya Andaz-Mayakoba-P259-Pool-Sunchair.4x3

 

Ubytování

241 pokojů včetně 41 apartmánů je inspirováno přírodou a barvami veselého slunečného Karibiku. Vnitřním interiérům dominují světlé barvy, moderní nábytek a elegantní rafinovaný dekor s prvky mayské kultury. Každý pokoj je zalitý světlem a nabízí výhled na křišťálově průzračné Karibské moře, tyrkysovou lagunu, rozsáhlé golfové hřiště nebo na vrcholky poklidných korun mangrovů. Ubytujte se v útulných stylových pokojích či prostorných apartmánech s terasou a soukromým ponorným bazénkem. Resort nabízí i rodinná apartmá s propojenými pokoji či pokoje s bezbariérovým přístupem. 2patrová prezidentská vila se 3 ložnicemi, obývací zónou, soukromou terasou s posezením a bazénem pojme početnější rodinu či skupinu až o 8 členech.

1032x554 Andaz Mayakoba Resort Riviera Maya Andaz-Mayakoba-Resort-Riviera-Maya-P013-Lagoon-View-Suite-Living-Room-Centered.16x9

 

Restaurace

Vychutnejte si autentické mexické stolování v 5 restauracích, jež vaří z čerstvých lokálních surovin. Užijte si nádherný panoramatický výhled proskleného pavilonu restaurace Cocina Milagro, pochutnejte si na tradičních churros, ceviche či místních řemeslných pivech v Tinta del pulpo, navštivte terasu v restauraci VB a vyzkoušejte zdravá veganská jídla a smoothies nebo povečeřte v elegantní Casa Amate, jež je otevřena pouze pro večeře a patří do 120 nejlepších mexických restaurací.

1032x554 Andaz Mayakoba Resort Riviera Maya Andaz-Mayakoba-Resort-Riviera-Maya-P063-Guisquil-Salad.16x9

 

Aktivity

Díky exkluzivní lokalitě na pláži a poblíž komunity plné barů, restaurací a sousedních letovisek máte na výběr nepřeberné množství volnočasových aktivit. Kromě lenošení na pláži můžete vyzkoušet pádlování, kiting nebo obdivovat podmořský svět při šnorchlování a potápění. Projeďte si okolí na kole, vydejte se na trail či ekologickou projížďku lagunami na lodi nebo navštivte propast Cenote, jež je starodávnou Mayskou civilizací
považována za bránu do podsvětí. K zázemí hotelu patří rovněž několik bazénů a wellness centrum se saunou, hydromasážní zónou a privátní léčebnou kabinou. Golfové nadšence čeká špičkové 18jamkové hřiště navržené PGA legendou Gregem Normanem, které každoročně pořádá turnaj PGA Tour OHL Classic.

1032x554 Andaz Mayakoba Resort Riviera Maya Andaz-Mayakoba-P246-Golf-Course.16x9

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Do Mexika se můžete vypravit celoročně. Nejlepší doba pro poznání památek a kultury je listopad až duben a pro relax na pláži květen až srpen.“