Palmaïa, The House of AïA, Mexiko

Klidná atmosféra na břehu Karibského moře

Resort Palmaïa, The House of AïA je místem s klidnou atmosférou, která vás bude provázet celou vaši dovolenou. Vládne zde stejný klid jako na pustém ostrově. Můžete se těšit na prvotřídní lázně, bazén s nekonečným okrajem, vodní bary, služby komorníka, gurmánské restaurace, privátní pláž a mnoho dalšího.

O destinaci

Mexiko je jednou z nejikoničtějších destinací Severní Ameriky. Budete se tu doslova koupat v hromadě přírodního bohatství, obdivovat to kulturní a historické a pochutnávat si na tom gastronomickém. 

Palmaïa, The House of AïA se nachází na pomezí džungle a malebných tyrkysových vod Karibského moře. 

1032x554 Palmaïa, The House of AïA 03

 

Ubytování

Všech 234 apartmánů Palmaïa bylo pečlivě navrženo tak, aby neobsahovalo živočišné produkty a výrobky testované na zvířatech, a nabízejí tak prostor, který oslavuje hodnotu veškerého života na Zemi s nulovým použitím kůže a lůžkovin bez peří. Apartmány jsou světlé s prvky dřeva, což působí velmi elegantně. Z některých můžete skočit rovnou do bazénu.

1032x554 Palmaïa, The House of AïA 04

 

Restaurace

V resortu vytvářejí kuchyni na úrovni, které se ostatní resorty jen těžko vyrovnávají, zejména all inclusive resorty, protože se vymyká paradigmatu, že jídlo se hodnotí podle ceny. Když kuchaři připravují suroviny v časných ranních hodinách a pokládají je na okenní parapet, aby dostaly první denní světlo, má to význam. Protože láska je to, co v nás probouzí to nejlepší: pro naše řemeslo, pro udržitelnou současnost, pro zdravější budoucnost. Jedná se o první resort svého druhu, který připravuje všechna menu z rostlinných surovin a zároveň nabízí vynikající neveganské varianty. Cit pro rostlinnou stravu zakladatele hotelu se snoubí s inspirativním vedením šéfkuchaře, a tak se objevují svěží sezónní menu, která jsou připravována s rozmyslem - zahrnují širokou škálu nových chutí i tradičních pokrmů.

1032x554 Palmaïa, The House of AïA 23-1

 

Aktivity

Průvodci osobním růstem vytvořili program založený na řadě starobylých rituálů a praktik, které umožňují prozkoumat hlubší smysl a tajemství života a spojit se s AïA prostřednictvím osobního zkoumání fyzického těla a podvědomí. Díky průvodcům pro mysl a tělo z celého světa se jedná o nejkomplexnější program osobního růstu, jaký kdy byl v jakémkoli letovisku na světě nabízen. Člověk nemůže milovat přírodu, pokud nemiluje sám sebe.

Aktivity pro děti jsou inspirované waldorfskou školou. Všichni odborníci na péči o děti jsou kvalifikovaní pracovníci, kteří vytvářejí prostředí, jež čerpá z avantgardního myšlení a dává dětem příležitost zkoumat a rozvíjet své smysly přirozeným způsobem.

1032x554 Palmaïa, The House of AïA 31-1

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Do Mexika se můžete vypravit celoročně. Nejlepší doba pro poznání památek a kultury je listopad až duben a pro relax na pláži květen až srpen.“

Dominik Kohel

Chief Executive Officer