Fairmont Mayakoba, Mexiko – Mayská riviéra

Dovolená nejen s golfem

Luxusní resort Fairmont Mayakoba Riviera Maya s oceněním AAA-5 Diamond a oceněním Preferred by Nature se nachází v soukromé uzavřené rezortní komunitě na 240 hektarech tropického lesa protkaného křišťálově čistými vodními kanály a obklopeného nedotčeným karibským pobřežím. Čeká tu na vás opravdu nádherné ubytování, kulinářské zážitky a nepřeberné množství aktivit včetně golfu.

O destinaci

Mexiko je jednou z nejikoničtějších destinací Severní Ameriky. Budete se tu doslova koupat v hromadě přírodního bohatství, obdivovat to kulturní a historické a pochutnávat si na tom gastronomickém. 

Fairmont Mayakoba Riviera Maya se nachází v soukromé uzavřené rezortní komunitě na 240 hektarech tropického lesa protkaného křišťálově čistými vodními kanály a obklopeného nedotčeným karibským pobřežím.

1032x554 Fairmont Mayakoba MYK_975MYK-519_1239303_high

 

Ubytování

401 pokojů (včetně 34 apartmánů) hotelu Fairmont Mayakoba se nachází v tropickém lese obklopeném klidnými, všudypřítomnými vodami svěžích lagun, zatímco některé soukromé apartmány sahají až k nedotčené bílé pláži.

1032x554 Fairmont Mayakoba MYK_975IMG_3916

 

Restaurace

Šéfkuchaři Fairmont Mayakoba připravují menu inspirované sezónními trendy a čekají vás tu opravdu kulinářské zážitky, které uspokojí všechny vaše chutě. Restaurace Tauro, inspirovaná silou a mytologií zvířete, které stojí za jejím názvem, elegantně kombinuje mexické suroviny s klasickými steakovými postupy a recepty. Tauro je zakořeněno v dokonalosti a autenticitě a vybírá ty nejlepší kusy masa a zeleniny, které obohacuje o dobře ochucené a hluboce aromatické omáčky. Ve Sweet Pot na vás čekají barvy, textury a chutě. Tento malý prostor ve velkém stylu, který se nachází v El Pueblito, nabízí pro vás a vaši rodinu různé cukrovinky, čokoládu, gumové bonbony, cake-pops, mexické pochoutky a pikantní občerstvení.

1032x554 Fairmont Mayakoba MYK_975La Laguna_870618_med

 

Aktivity

Hřiště El Camaleón, které navrhl legendární australský golfista Greg Norman a které bylo otevřeno v roce 2006, se zapsalo do golfové historie v roce 2007, kdy se stalo dějištěm turnaje Mayakoba Golf Classic, prvního turnaje PGA TOUR, který se konal mimo USA a Kanadu. Stejně jako chameleon, od něhož je odvozeno jeho jméno, nabízí hřiště neustále se měnící výhledy, protože se vine třemi různorodými ekosystémy: tropickou mayskou džunglí, mangrovovými mokřady a mexickým pobřežím Karibského moře. Jedinečným prvkem hřiště El Camaleón, které je certifikováno organizací Audubon International pro svou šetrnost k životnímu prostředí, jsou charakteristické překážky, jako jsou cenoty, rozsáhlé bunkry a křišťálově čisté sladkovodní kanály.

1032x554 Fairmont Mayakoba Golf_Gallery_975_6

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Do Mexika se můžete vypravit celoročně. Nejlepší doba pro poznání památek a kultury je listopad až duben a pro relax na pláži květen až srpen.“

Kristýna Kopečková

Private Travel Designer Team Leader