Secrets Akumal Riviera Maya, Mexiko

Luxusní dovolená s all inclusive

Utečte do luxusu v hotelu Secrets Akumal Riviera Maya. Tento all inclusive resort se nachází podél proslulé pláže Akumal s bílým pískem a spojuje elegantní a originální design s přírodními prvky. Secrets Akumal nabízí romantický malebný úkryt pouze pro dospělé s klikatými chodníčky, odlehlými bazény a prvotřídními lázněmi.

O destinaci

Mexiko je jednou z nejikoničtějších destinací Severní Ameriky. Budete se tu doslova koupat v hromadě přírodního bohatství, obdivovat to kulturní a historické a pochutnávat si na tom gastronomickém. 

Secrets Akumal Riviera Maya se nachází v samém srdci Mayské riviéry podél proslulé pláže Akumal s bílým pískem. 

1032x554 Secrets Akumal Riviera Maya SEARM-EXT-Aerial1-2A-CB

 

Ubytování

Secrets Akumal Riviera Maya má celkem 434 apartmánů, z nichž mnohé nabízejí krásný výhled na pobřeží Mexika a Karibského moře, a všechny jsou rozmístěny tak, aby z nich byl optimální výhled na exotickou krajinu, bazény a oceán. Apartmány jsou vybaveny svěží interpretací mexického umění včetně výšivek Huipil a Reboz z Oaxacy a výšivek ve stylu La Huasteca s mayskými zlatými akcenty. Pokud jste připraveni zažít ještě vyšší úroveň luxusu na své dovolené, je pro vás určen Preferred Club. Užijete si přístup do exkluzivního salónku či speciální služby concierge.

1032x554 Secrets Akumal Riviera Maya SEARM-PRES-PlungePool-Terrace-1A-CB

 

Restaurace

Každý si zde najde svůj kulinářský zážitek, od menu inspirovaného sezónními trendy až po autentické regionální pokrmy. Obědvejte v 9 nejlepších restauracích na Mayské riviéře, aniž byste museli opustit resort. Každá z nich je jedinečně zařízená tak, aby ladila se specializovaným menu, a nabízí osobitou atmosféru. Popíjejte svůj oblíbený koktejl nebo signature drinky v 7 barech, zatímco ležíte u bazénu nebo relaxujete na pláži. Doporučujeme restauraci Bordeaux, kde se podává francouzská kuchyně.

1032x554 Secrets Akumal Riviera Maya SEARM-RES-WineCellar-2017-2-RGB-CB

 

Aktivity

Resort je proslulý svou nádhernou pláží, klidnými karibskými vodami a populací zelených mořských želv, což z něj činí oázu pro šnorchlování, jízdu na kajaku a další aktivity v resortu. Ať svítá, nebo zapadá slunce, pořád se něco děje. Zajděte si na živé hudební vystoupení, tematické večery a plážové párty či si zahrajte plážový a bazénový volejbal.

1032x554 Secrets Akumal Riviera Maya SEARM-EXT-Couple-Snorkeling-2A-CB

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Do Mexika se můžete vypravit celoročně. Nejlepší doba pro poznání památek a kultury je listopad až duben a pro relax na pláži květen až srpen.“

Aneta Gaierová

Private Travel Designer & Private Jet Specialist