Banyan Tree Mayakoba, Mexiko – Mayská riviera

Přepychové plážové útočiště v asijském duchu

Luxusní, klidné letovisko zasazené do soukromé uzavřené komunity propojené vodními kanály, obklopeno sladkovodními lagunami a mangrovovými porosty, přírodními dunami a spletitými korálovými útesy v pečlivě udržovaném ekosystému na slavném pobřeží Riviera Maya. Přepychové plážové útočiště v asijském duchu nabízí prvotřídní služby a je zaměřené na vaši hlubokou relaxaci a odpočinek. Pokud je maximální luxus, pohostinnost v asijském stylu s mexickým nádechem váš šálek kávy, nehledejte dál.

O destinaci

Mexiko je jednou z nejikoničtějších destinací Severní Ameriky. Budete se tu doslova koupat v hromadě přírodního bohatství, obdivovat to kulturní a historické a pochutnávat si na tom gastronomickém. 

Mezinárodní letiště Cancún je hlavní letiště na poloostrově Yucatán, do Banyan Tree Mayakoba je to 50 min. jízdy autem.

1032x554 Banyan Tree Mayakoba btmxmy-the-shack-beach-club-920-518

 

Ubytování

Ač se jedná o thajský hotel, resort je posetý dotyky mexického a mayského designu. Každá vila má vlastní vyhřívaný bazén, světlé prostorné pokoje, vysoké stropy a kameninové dřezy Talavera. V interiérech pokojů převládá dřevo, sklo a přírodní, avšak přepychové materiály. Ať si vyberete jakkoliv, užijete si nádherné výhledy na oceán či lagunu a zaručený odpočinek. Malebné vily ubytují páry na romantické dovolené i rodinu na pláži či v nejvyšších patrech. Největší rezidence se 2–3 ložnicemi ubytují až 6 lidí.

1032x554 Banyan Tree Mayakoba Oceanfront Balcony Pool Suite - Principal_0

 

Restaurace

Vyberte si ze 14 restaurací nabízejících nespočet možností stravování od thajské, mexické, italské až po kosher kuchyni. Zažijte 4 posvátné živly – vodu, vítr, oheň a zemi při večeři v hluboko v džungli v restauraci Haab. Pro speciální večer si zarezervujte stůl venku v Saffronu, typické thajské restauraci Banyan Tree obklopené mangrovovým porostem s výhledem na oblohu plnou hvězd. Prožijte jedinečný kulinářský zážitek na palubě tradiční mexické Trajinery a proplouvejte vodními cestami a vychutnejte si snídani nebo mimořádnou večeři v měsíčním světle.

1032x554 Banyan Tree Mayakoba the-burger-shop-chef-selection_0

 

Aktivity

Charakteristické lázně Banyan Tree Spa s terapeuty vyškolenými na Banyan Tree Academy v Asii zajišťují prvotřídní terapeutické procedury a mohou se pochlubit zážitkem z deštného pralesa, který pokouší smysly. Zatímco budete hýčkat své tělo i mysl, o vaše nejmenší se postará dětský klubík. K zázemí resortu patří první PGA golfové hřiště v latinské Americe. Projeďte resort na kole, zahrajte si tenis, svezte se golfovým vozíkem, protáhněte tělo ve fitness centru nebo na lekcích jógy, navštivte plážový klub a oddejte se vodním radovánkám. Milovníky podvodního světa čeká potápění se žraloky a delfíny či plavba na kanoi.

1032x554 Banyan Tree Mayakoba Oceanfront Balcony Pool Suite - Principal_0

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Do Mexika se můžete vypravit celoročně. Nejlepší doba pro poznání památek a kultury je listopad až duben a pro relax na pláži květen až srpen.“

Aneta Gaierová

Private Travel Designer & Private Jet Specialist