Four Seasons Resort Punta Mita, Mexiko – Mayská riviéra

Dovolená u jedné z největších zátok na světě

Four Seasons Resort Punta Mita se nachází v exkluzivní oblasti soukromého poloostrova Punta Mita a byl postaven jako vůbec první hotelový resort v oblasti. Oslavuje bohatství mexické kultury a sálá z něj přátelská domácká atmosféra. S ubytováním nemůžete udělat chybu, ať už si vyberete kterékoli a široký výběr možností stravování a nápojů tu poskytují 4 restaurace a 4 salónky.

O destinaci

Mexiko je jednou z nejikoničtějších destinací Severní Ameriky. Budete se tu doslova koupat v hromadě přírodního bohatství, obdivovat to kulturní a historické a pochutnávat si na tom gastronomickém. 

Přepychový golfový resort Four Seasons Resort Punta Mita obklopen tropickými zahradami a přímým přístupem na pláž se nachází v exkluzivní oblasti soukromého poloostrova Punta Mita, zhruba 45 km od letiště.

1032x554 Four Seasons Punta Mita PUN_1885_original

 

Ubytování

S ubytováním nemůžete udělat chybu, ať už si vyberete kterékoli. Zabydlete se v jedinečných plážových domech s jednoduchým, ale designovým dekorem, které se otevírají na soukromé balkony nebo terasy, v apartmá se soukromými ponornými bazénky a výhledem na svěží tropické zahrady nebo na Pacifik. Extra prostor a soukromí nabízí centrálně umístěné rezidence se 3–4 ložnicemi, kuchyní a soukromým bazénem. Golfový vozík je ideální pro ty, kteří hledají nezávislost soukromého domu s výhodami resortu. Nejrozsáhlejší plážové domy nabízí 4–5 ložnic, vnitřní a venkovní bydlení včetně kuchyně, soukromou terasu s bazénem nebo přímý přístup na pláž Manzanillas a oddaný osobní personál, který se postará o vaše pohodlí.

1032x554 Four Seasons Punta Mita PUN_1742_original

 

Restaurace

Široký výběr možností stravování a nápojů tu poskytují 4 restaurace a 4 salónky. Vyberte si z vynikajících jídel v moderní restauraci Aramara specializující se na asijskou kuchyni nebo rychlé občerstvení v Tail of the Whale v golfové klubovně. Stylová restaurace Dos Catrinas v srdci resortu podává autentickou mexickou kuchyni s moderním nádechem. Nejlepší mixogolové v Mexiku vám rovněž vytvoří řemeslný koktejl na míru. Pondělky jsou ve znamení bezmasých jídel. Šéfkuchař celebrit Leslie Durso vaří čerstvé a chutné rostlinné pokrmy pro všechny restaurace a bary z autentických ingrediencí, které oblast Punta Mita nabízí. Dopřejte si mistrovské kulinářské dílo Zarandeado Pink Snapper pod taktovkou šéfkuchaře Richarda Sandovala s láskou znovu vytvořené pro hosty resortu podle hispánské metody přípravy ryb, vyvinuté lokálně v Nayaritu.

1032x554 Four Seasons Punta Mita PUN_1715_original

 

Aktivity

Poloostrov se může pochlubit jednou z největších zátok na světě, která nabízí působivé šnorchlování, rybaření a pozorování velryb. Four Seasons Resort Punta Mita nabízí celou řadu nejen vodních aktivit. Odpalte pár jamek na prvotřídních golfových hřištích, zahrajte si tenis, protáhněte tělo při ranní józe či ve fitness studiu, objevujte okolí ze hřbetu koně nebo utečte každodennímu shonu v lázních Apuane Spa. Vypusťte nově narozená želví mláďata do moře a buďte svědky jejich cesty za dobrodružstvím nebo si namíchejte vlastní tequillu a přivezte ji jako dárek přátelům.

1032x554 Four Seasons Punta Mita PUN_1742_original

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Do Mexika se můžete vypravit celoročně. Nejlepší doba pro poznání památek a kultury je listopad až duben a pro relax na pláži květen až srpen.“

Veronika Robin

Product Manager