Jashita Hotel & Pandano Restaurant, Mexiko – Tulum

Luxusní butikový hotel v zátoce Soliman Bay

Obklopený barvami Karibiku, jemnou vůní bugenvilek a tyrkysově modrým oceánem. Jashita Hotel & Pandano Restaurant je luxusní butikový hotel, který se nachází v jedné z nejchráněnějších a nejodlehlejších zátok v Tulumu – Soliman Bay. Podstatou hotelu Jashita je pocit domova. Ať už jste na romantické dovolené, nebo na rodinné dovolené, pocit sounáležitosti vás bude k tomuto výjimečnému místu poutat.

O destinaci

Mexiko je jednou z nejikoničtějších destinací Severní Ameriky. Budete se tu doslova koupat v hromadě přírodního bohatství, obdivovat to kulturní a historické a pochutnávat si na tom gastronomickém. 

Jashita Hotel & Pandano Restaurant se nachází 10 min. jízdy autem od města Tulum a 15 min. od pláže Tulum. Letiště v Cancúnu je od hotelu Jashita vzdáleno pouhou 1 hod. a 20 min. jízdy autem.

1032x554 Jashita Hotel & Pandano Restaurant Drone6

 

Ubytování

Jashita Hotel & Pandano Restaurant s pouhými 30 luxusními apartmány a 2 hektary pozemku u pláže nabízí všem svým hostům soukromí a exkluzivitu. Vydejte se na dlouhé procházky po pláži, pozorujte majestátní pelikány, jak vám přelétají nad hlavou, a ochutnejte vynikající jídla přímo na pláži. To je jen několik věcí, díky kterým bude váš pobyt v hotelu Jashita Tulum nezapomenutelný.

1032x554 Jashita Hotel & Pandano Restaurant JASHITA-VN-9

 

Restaurace

Stejně jako v každé domácnosti je i zde nejlepším způsobem, jak se cítit příjemně, chutné domácí jídlo. V restauraci Pandano na pláži se každý pokrm připravuje z místních surovin a přináší na stůl to nejlepší z mexické i italské tradice.

1032x554 Jashita Hotel & Pandano Restaurant PANDANO_NEW_122+copy

 

Aktivity

Zátoka Soliman je chráněna nádherným útesem, který umožňuje šnorchlování po celý rok, bez ohledu na to, jak silný je venku proud. V křišťálově čisté vodě zde můžete prozkoumat mořský ekosystém Mayské riviéry jako nikde jinde. Lázně uvnitř hotelu se nachází mezi korunami stromů a jsou ukryté v odlehlé džungli. V Jashita Hotel & Pandano Restaurant si můžete zacvičit i jógu a užít si dalších venkovních i vnitřních.

1032x554 Jashita Hotel & Pandano Restaurant Spa+Caoba1

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Do Mexika se můžete vypravit celoročně. Nejlepší doba pro poznání památek a kultury je listopad až duben a pro relax na pláži květen až srpen.“

Kristýna Kopečková

Private Travel Designer Team Leader