Le Quartier Francais, Jihoafrická republika – Franschhoek

Romantika v srdci malebné vesnice

Le Quartier Français se nachází se v srdci vesnice Franschhoek, zahrnuje romantický butikový hotel, dvě restaurace – Protégé, neformální restauraci, a luxusní restauraci Épice, uměleckou galerii Everard Read Franschhoek a vinařský butik Great Heart. Le Quartier Français nabízí takový druh pohodlí, do kterého se můžete znovu a znovu ponořit, s trvalou spolehlivostí, ať už se vrátíte do své oblíbené místnosti nebo je vyzkoušíte všechny. V tomto domě na vás čeká vždy vřelé přivítání.

O destinaci

Jihoafrická republika je domovem více než 20 000 druhů rostlin a 200 velkých savců a pro milovníky safari je opravdovým rájem. Kromě safari ale nabízí i překrásná pobřeží, úchvatné scenérie i kvalitní golfové resorty.

Le Quartier Français je podmanivou destinací, která vyzařuje šarm a kouzlo. Tento hotel se nachází v malebném městečku Franschhoek a nabízí exkluzivní přístup do uměleckých galerií, projížďky na koních a ochutnávky vína a čokolády.

1032x554 Le Quartier Francais 5f2d4c2d64d7b-DJI_0316-HDR-Pano@2x

 

Ubytování

Sofistikovaná apartmá a pokoje, které se nacházejí v klidné voňavé zahradě, jsou vybaveny luxusním zařízením a moderními prvky. Vyznačují se mimořádně prostorným posezením a nádherným výhledem na centrální nádvoří s bazénem nebo na okolní hory.

1032x554 Le Quartier Francais LQF Stay_01

 

Restaurace

Pokud hledáte neformální restauraci, pak je restaurace Protégé to pravé. Nabízí stylové neformální jídlo vytvořené týmem mladých talentovaných kuchařů pod vedením Zanea Soutara. V kuchyni lze najít asijské, francouzské a italské vlivy. Dokonce si budete moci vybrat, zda bude večeřet pod širým nebem, nebo budete sledovat práci šéfkuchařů v centrální ukázkové kuchyni.

Nesmíme zapomenout na restaurace Épice, jejíž chuťově bohaté menu je inspirováno kulinářskou expedicí týmu do Indie, vzpomínkami na cesty po Španělsku, Japonsku, Mexiku, Dánsku a USA a také rodinnými vlivy šéfkuchaře Charné z Kapského Města. Zážitek začíná ve chvíli, kdy se posadíte, a pokračuje 11 chody, počínaje signature koktejlem z rumu, ananasového sirupu, máty, kurkumy a zázvoru a konče zábavným testem, v němž přiřazujete čokoládu k příslušnému koření.

1032x554 Le Quartier Francais 5fbe56578860e-Card 03@2x

 

Aktivity

Leeu Spa by Healing Earth se nacházejí uprostřed vinic a jsou pohlcujícím wellness útočištěm, které nabízí holistické procedury a zážitky od odborných terapeutů. Nabídka na míru je inspirována bohatými africkými přírodními zdroji s jedinečným zaměřením na nesčetné léčebné účinky jedinečné jihoafrické odrůdy Pinotage. Odpočívat můžete i ve vyhřívaném bazénu.

1032x554 Le Quartier Francais 5f048b1f09921-Leeu Spa

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Dovolenou na safari v Africe musíte zažít. Poznejte její přírodu v její syrové podobě, zároveň si ale neodpírejte cestovatelský luxus a bezpečí, které jsou u naší společnosti samozřejmostí.“

Aneta Gaierová

Private Travel Designer & Private Jet Specialist