Mont Rochelle, Jihoafrická republika – Franschhoek

Jihoafrické vinařství, hotel a výjimečná gastronomie

Vydejte se do světa, kde limity neexistují. Stojí za ním sir Richard Charles Nicholas Branson, britský podnikatel a miliardář, který celoživotně posouvá hranice. Stejně tak činí i ve své společnosti Virgin, jenž vlastní mimo jiné i Mont Rochelle. Jeho součástí je kromě vinařství také 5hvězdičkový 26lůžkový hotel a 2 restaurace: sofistikovaná Miko a ležérnější Country Kitchen. Ty vyjma skvělého jídla nabízejí také různé druhy vinných degustací – jak co do počtu vzorků, tak co do kvalitativních řad.

O destinaci

Jihoafrická republika je domovem více než 20 000 druhů rostlin a 200 velkých savců a pro milovníky safari je opravdovým rájem. Kromě safari ale nabízí i překrásná pobřeží, úchvatné scenérie i kvalitní golfové resorty.

Jihoafrické vinařství Mont Rochelle je ukryto na kraji turistického městečka Franschhoek. Na první pohled připomíná zámeček ve stylu francouzských chateaux obklopený vinnou révou.

1 Mont Rochelle

 

Ubytování

Hotel Mont Rochelle nabízí 26 luxusních pokojů včetně 2 nádherných apartmá Cap Classique. Manor House je krásná soukromá vila, která má ideální polohu v blízkosti vinařství. Ať už si vyberete kterýkoli z nich, váš pobyt zde bude jistě dokonalou kombinací sofistikovanosti, klidu a poznávání vinic.

2 Mont Rochelle

 

Restaurace

V restauraci Miko si můžete mimo vnitřního stylového interiéru celoročně vybrat také mezi stolem pod širým nebem nebo na kryté terase. Obě venkovní varianty mají dokonalý výhled na údolí Franschhoek a jeho vinice. Gastronomii zde lze jednoduše popsat jako průřez jihoafrickými pokrmy ve snoubení s oceňovanými víny z vlastních vinic. Miko je ideálním místem pro fantastické gurmánské pokrmy nejen pro zvláštní příležitosti. Do restaurace můžete zajít na snídaně, obědy a večeře nebo na barové terasové menu v podobě lehčího občerstvení.

Druhou restaurací v rámci resortu Mont Rochelle je Country Kitchen. Jde o neformální restauraci, která se nachází jen několik kroků pěšky od hlavní budovy hotelu a sousedí s vinným sklepem. Je ideálním místem pro lehký oběd prosvícený paprsky jihoafrického slunce nebo pro uvolněnou večeři s úchvatným výhledem na údolí Franschhoek.

Jak restaurace Miko, tak Country Kitchen jsou otevřeny i pro hosty, kteří nejsou ubytovaní v hotelu Mont Rochelle. V takovém případě si ale raději nechte předem udělat rezervaci. Jejich gastronomie je totiž skutečně věhlasná!

3 Mont Rochelle

 

Aktivity

Mont Rochelle je rájem pro milovníky vína s individuálními ochutnávkami a pikniky na vinici. Pokud hledáte něco aktivnějšího, můžete se osvěžit v bazénu nebo si spravit chuť v posilovně. Nebo se možná zcela oddáte relaxaci a dopřejete si odpočinek v hotelových lázních...

4 Mont Rochelle

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Naplánujte s námi svoji vysněnou dovolenou a my pro vás připravíme chvilky, na které budete rádi vzpomínat.“