The Silo, Jihoafrická republika – Kapské Město

Oslava umění, stylu, architektury a designu

Jestliže bychom měli hodnotit hotelové divy, jimiž Kapské Město disponuje, pak je jasným vítězem The Silo Hotel. Tento architektonický klenot vznikl na základech historického sila a dnes zaujímá šest pater nad muzeem Zeitz, které vlastní největší sbírku současného afrického umění. Moderní hotelové stavbě dominují okna s fazetami evokujícími vybroušené diamanty. The Silo je oslavou umění, stylu, architektury a designu s důrazem na personalizovaný servis. 

O destinaci

Jihoafrická republika je domovem více než 20 000 druhů rostlin a 200 velkých savců a pro milovníky safari je opravdovým rájem. Kromě safari ale nabízí i překrásná pobřeží, úchvatné scenérie i kvalitní golfové resorty.

The Silo Hotel vznikl na základech historického sila, v němž se skladovalo obilí, a hrdě se vypíná nad promenádou v srdci Kapského města.

1032x554 The Silo TheSilo-HighRes-NkimaPhotography2019-32-scaled

 

Ubytování

Hotel nabízí 28 pokojů, každý má jedinečné a vzrušující barevné schéma a sbírku současného afrického umění. Rovněž disponují vlastním balkonem a velkou koupelnou. Nechybí ani 2patrové apartmá Family Duplex se dvěma ložnicemi, které se nacházejí v 7. patře s výhledem na přístav a hory nebo na nábřeží V&A Waterfront a Signal Hill.

1032x554 The Silo ts-family-suite-lounge-scaled

 

Restaurace

Ideální místo pro koktejl při západu slunce nebo neformální oběd je restaurace a bar The Silo Rooftop. Nabídne vám uvolněné posezení pod širým nebem s nádherným panoramatickým výhledem na Kapské Město z nejvyšší budovy na nábřeží V&A Waterfront. Vychutnejte si lehké jídlo spolu se sklenkou bublinek, kvalitních jihoafrických vín nebo připraveného koktejlu, zatímco budete nasávat poslední sluneční paprsky.

1032x554 The Silo Silo-Hotel-2409-scaled

 

Aktivity

Lázně Silo Spa mají 5 léčebných místností, z nichž 2 mohou být vytvořeny jako pokoj pro páry, což je skvělý způsob, jak si na líbánkách odpočinout a omládnout. Lázně jsou místem klidu, kde si odpočinete a můžete si dopřát řadu terapií a technik, které posílí váš pocit pohody. Na střeše hotelu si zase můžete užít koupání v bazénu s nádherným výhledem.

1032x554 The Silo MW170315thesilohotel_37_188-1200x801-1

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Zážitky v hotelu The Silo se zaměřují na umění, jídlo a kulturu Kapského Města a zároveň oslavují nádherné přírodní krásy Jižní Afriky.“

Dominik Kohel

Chief Executive Officer