Magic Hills Private Collection, Jihoafrická republika – Karoo

Oáza klidu, sofistikovanosti a luxusu uprostřed soukromé rezervace

Příběh Magic Hills private Collection začíná před více než 25 lety, kdy si slovenský podnikatel Erik Kovács tento jihoafrický region zamiloval natolik, že se sem ještě několikrát vrátil, a nakonec s manželkou Alexandrou společně vytvořili luxusní útočiště pro všechny náročné milovníky safari. Na neuvěřitelných 18 tisících hektarech africké savany můžete, jako na jednom z mála míst v Jihoafrické republice, vidět takzvanou Velkou pětku, tedy zvěř, jejíž pozorování je obzvláště obtížné. Tím ale výjimečnost Magic Hills zdaleka nekončí.

O destinaci

Jihoafrická republika je domovem více než 20 000 druhů rostlin a 200 velkých savců a pro milovníky safari je opravdovým rájem. Kromě safari ale nabízí i překrásná pobřeží, úchvatné scenérie i kvalitní golfové resorty.

Magic Hills private Collection se rozkládá na východě Jihoafrické republiky v srdci soukromé přírodní rezervace uprostřed Karoo.

1032x554 Magic Hills private Collection View-of-Magic-Hills2

 

Ubytování

Sky lodge je nejvýše položenou budovou Magic Hills Private Collection, díky čemuž se hostům dostane dechberoucích výhledů na okolní krajinu, kterých si budou moci užívat buď na prostorné terase nebo přímo z pohodlí lodge, a to díky proskleným zdím. Perfektně se hodí pro společnou dovolenou několika rodin nebo větší skupiny přátel. Kromě 2 oddělených apartmánů zde najdete 7 prostorných suitů, každý z nich vybaven také soukromou terasou. Jednu z možností, kde můžete svůj pobyt ve Sky Lodgi strávit, představuje Sky Suite, který se skládá ze 2 ložnic se soukromou terasou, zahradou a bazénem.

1032x554 Magic Hills private Collection 2020MagicHills-SkyLodge-ALH-35-1

 

Restaurace

O chuťové pohárky hostů se ve Sky Lodge stará špičkový kulinářský tým, který se specializuje na opravdu autentickou jihoafrickou kuchyni. Pokrmy jsou připravovány z těch nejčerstvějších sezónních surovin a lokálních ingrediencí. Snídani si tak vyberete ze studeného bufetu, ve kterém nechybí ovoce, cereálie a pečivo, nebo si ji objednáte z široké nabídky teplých jídel. Oběd je pak většinou 3chodovou záležitostí stanoveného menu a podoba večeře následně závisí na počasí a období, během kterého lodge navštívíte. Jeden večer si pochutnáte na tradičním braai, jihoafrickém grilu, ten druhý večer se pak může nést ve znamení fine-dining.

1032x554 Magic Hills private Collection 2020MagicHills-SkyLodge-ALH-88

 

Aktivity

Ve světě safari znamená vidět Big Five – lva, slona, levharta, nosorožce a buvola, splněný sen všech cestovatelů, kteří se za divokou zvěří do Afriky vydávají. Jen na málo místech v Jihoafrické republice je můžete vidět všechny najednou. A právě Magic Hills Private Collection mezi tyto jedinečné destinace patří. Nejenže se do africké divočiny můžete vydat speciálně upraveným autem, ale v nabídce aktivit lodge je dokonce také walking safari. Na území rezervace se navíc nachází pravěké malby, díky kterým se někdy mluví o Magic Hills jako o místě, které se chlubí Big Six.

1032x554 Magic Hills private Collection TKGS4565

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Dovolenou na safari v Africe musíte zažít. Poznejte její přírodu v její syrové podobě, zároveň si ale neodpírejte cestovatelský luxus a bezpečí, které jsou u naší společnosti samozřejmostí.“

Kristýna Kopečková

Private Travel Designer Team Leader