Safari Lodge Jabulani, Jihoafrická republika

Historie pětihvězdičkové Safari Lodge Jabulani

Příběh Safari Lodge Jabulani je spojen se záchranou čtyřměsíčního opuštěného slůněte, uvízlého v bahnité přehradě. Mladý slon byl pojmenován jako “Jabulani”, rehabilitován a přidružen ke stádu dospělých slonů, kteří měli být utraceni během pozemkové reformy v zemi. Od této doby stádo vřele přijalo několik dalších osiřelých slůňat a v místě této sloní rezervace bylo vystaveno luxusní ubytování dnes známé jako Safari Lodge Jabulani.

O destinaci

Jihoafrická republika je domovem více než 20 000 druhů rostlin a 200 velkých savců a pro milovníky safari je opravdovým rájem. Kromě safari ale nabízí i překrásná pobřeží, úchvatné scenérie i kvalitní golfové resorty.

Nádherné ubytování najdete Safari Lodge Jabulani. Nachází se v Krugerově národním parku a je oázou luxusu jihoafrické buše. Jedním ze základních principů Jabulani je ochrana a péče o sloní stádo, která se započala před už téměř 20 lety. Nejbližším komerčním letištěm je letiště Hoedspruit, které je od chaty vzdáleno pouhých 30 minut jízdy autem.

1032x554_Safari_Lodge_Jabulani_Jabulani-Safari-55-scaled 2

 

Ubytování

Styl a atmosféra lodge rezonují ve stylu typické safari chaty, avšak doplněné o moderní a svěží zařízení interiéru. Apartmá jsou navržena s ohledem na relaxaci a soukromí. Každé apartmá se otevírá do soukromé oázy zasazené do africké buše. Do apartmá mají povolen přístup děti starší 6 let. Soukromý vchod vás zavede do exkluzivní odlehlé velké vily Zindoga se třemi ložnicemi o rozloze 700 m². Tým zaměstnanců sestávající ze soukromého šéfkuchaře, komorníka a rangera učiní váš zážitek skutečně nezapomenutelným, přičemž bude každý vždy respektovat váš osobní prostor. Ve vile se může ubytovat 6 dospělých a 2 děti.

1032x554_Safari_Lodge_Jabulani_Jabulani-Zindoga-Villa-Living-Room4-scaled-e1635146982823

 

Restaurace

Inovativní a nezapomenutelné kulinářské zážitky, včetně pikniků, snídaní v buši a vyhlášených jednohubek při západu slunce. To vše s personalizovanou asistencí komorníka vytváří netradiční kulinářský zážitek v akreditovaném zařízení Relais & Châteaux. Stravovat se zde můžete několika způsoby. Kromě stravování v hlavní restauraci umístěné na terase s výhledem na jezero si můžete užít místní tradiční večeři pod hvězdami a při svíčkách, připravovanou šéfkuchaři přímo před vámi na otevřeném ohni, či nechat si uspořádat soukromou párty k příležitostem jako je svatba, oslava narozenin, safari líbánky atp.

1032x554_Safari_Lodge_Jabulani_Jabulani-Dining-Pan-Fried-duck-Breast-with-potato-fondant-cranberry-jelly-ratatouille-vegetables-young-spinach-baby-gem-squash-and-rosemary-jus-Alex-1-scaled

 

Aktivity

Za přítomnosti ošetřovatelů tu můžete několik velmi společenských slonů také nakrmit či se s nimi na památku vyfotit, vyslechnout o nich informace pro lepší porozumění jejich chování, biologie či jedinečného vztahu s člověkem a místními ošetřovateli. V Jabulani provádějí výpravy za zvěří zkušení a znalí rangeři v otevřených, na zakázku vyrobených safari vozidlech, v soukromé rezervaci o rozloze 16 000 hektarů.

1032x554_Safari_Lodge_Jabulani_909E8E73-F009-4D01-9B8E-7CCA06AF5F66

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Jabulani ale není jediným možným ubytováním v JAR, který vám nabídne požadovaný luxus. Na našich pracovních cestách jsme jich poznali mnohem více, které vám můžeme nabídnout.“

Aneta Gaierová

Private Travel Designer & Private Jet Specialist