One&Only Cape Town, Jihoafrická republika – Kapské Město

Oáza klidu v samém srdci Kapského Města

Sedmipatrová hlavní budova hotelu a oddělené ostrovní území s domky se nacházejí na břehu vodního kanálu. Zde opravdu zapomenete, že jen pár metrů od hotelu je rušný městský život. Světlé barvy, tmavé dřevo, díla místních umělců a vysoce kvalitní materiály najdete všude v hotelu, a barevně i stylově tak dokonale odrážejí atmosféru Jižní Afriky.

O destinaci

Jihoafrická republika je domovem více než 20 000 druhů rostlin a 200 velkých savců a pro milovníky safari je opravdovým rájem. Kromě safari ale nabízí i překrásná pobřeží, úchvatné scenérie i kvalitní golfové resorty.

Hotel One&Only Cape Town se nachází v samém srdci Kapského Města. Je obklopen restauracemi, nákupním centrem, uměním a zábavou. Leží kousek od Stolové hory a v dosahu nádherných pláží, národních parků a Winelands. 

1032x554 One&Only Cape Town ooct-lifestyle-tmsuite-balcony-1

 

Ubytování

V srdci pulzujícího nábřeží Victoria & Alfred Waterfront, obklopené majestátní Stolovou horou, objevíte únik z města, který je obklopený soukromými vodními kanály. Úžasné pokoje a apartmá, která zachycují autentickou podstatu tohoto dynamického centra, patří mezi největší ve městě.

1032x554 One&Only Cape Town ooct-lions-head-penthouse-lounge

 

Restaurace

Vybrané restaurace a bary hotelu One&Only Cape Town září nezaměnitelnou atmosférou Kapského Města, gastronomického centra Jižní Afriky. Vychutnejte si výjimečné pokrmy a vzácná vína v nejstylovějších prostorách města.

Nechte se okouzlit kosmopolitním ruchem restaurace Nobu, kde si pochutnáte na světoznámé kombinaci japonské a peruánské kuchyně, kterou vymyslel michelinský šéfkuchař Nobuyuki Matsuhisa.

One&Only Cape Town má jednu z nejrozmanitějších sbírek vín na kontinentu. Wine Studio je elegantní a sofistikovaný prostor, který představuje ukázku působivé nabídky resortu a kde si budete moci vychutnat úžasnou cesty za vínem, jako je Sip&Savour a South African Wine Blending.

1032x554 One&Only Cape Town ooct-isola-floating-tray-1

 

Aktivity

Ať už se chystáte na romantickou dovolenou, nebo se vydáváte za dobrodružstvím s rodinou a přáteli, objevte ty nejlepší aktivity v Kapském Městě, v tomto resortu a jeho okolí. Vydejte se na Stolovou horu svým vlastním tempem, protože procházky a túry s průvodcem nabízejí řadu tras pro všechny turisty. Vydejte se mimo vyšlapané cesty, abyste se setkali s jihoafrickou divokou přírodou, a vydejte se po vyhlídkových trasách, které ukazují Kapské Město z výšky. Pokud chcete podniknout mírnější túru, vyrazte na vrchol Lion's Head, odkud se vám naskytne 360stupňová vyhlídka na pulzující město.

1032x554 One&Only Cape Town ooct-spa-hydrotherapy-pool-1

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Dovolenou na safari v Africe musíte zažít. Poznejte její přírodu v její syrové podobě, zároveň si ale neodpírejte cestovatelský luxus a bezpečí, které jsou u naší společnosti samozřejmostí.“

Dominik Kohel

Chief Executive Officer