Jiný svět

Cap Rocat se nachází v zálivu Palma de Mallorca, pouze 15 km od letiště. Je to bývalá vojenská pevnost, proměněná v luxusní hotel. O rekonstrukci se postaral známý mallorský architekt Antonio Obrador, který se snažil ničím nenarušit architekturu budovy a její zasazení do přírody. Velkolepá tvrz, úžasná krajina, místo plné španělské kultury a letiště nedaleko, to je ideální dovolená v Cap Rocat.

Video o Cap Rocat

Ubytování v Cap Rocat

Pobývat v bývalé vojenské pevnosti je velmi vzácná zkušenost. V nabídce ubytování jsou prostorné pokoje a suity s jedinečným interiérem, klenutými stropy, elegantními ložnicemi a velkými koupelnami. Prostorný pokoj Cap Rocat zahrnuje ložnici s obývacím prostorem, koupelnu a tři terasy. Na jedné si můžete vychutnat snídani, na druhé relaxovat v houpací síti a na třetí sledovat lodě plující po tyrkysovém Středozemním moři.

V nabídce jsou i tři exkluzivní pokoje Sentinels, které byly vytesány do skály a leží na samém okraji útesu. Jistě oceníte jedinečné skalní stěny, rafinované koberce, středomořské tkaniny a velká zrcadla, která odrážejí zlaté světlo.

Suite El Cabo zahrnuje elegantní ložnici se středomořskými barevnými tóny, obývací pokoj a rozlehlou koupelnu navrženou pro wellness, kde budete mít pocit, že jste se ocitli v soukromých lázních.

Nejvyšší kategorií ubytování jsou domy Del Mar s okouzlujícím výhledem na moře, které vám zajistí naprosté soukromí. Nabídnou také středomořský sad, zahradu a bazén s výhledem na záliv.

Stravování v Cap Rocat

Na gastronomický zážitek se můžete těšit v restauraci La Fortaleza, kde vám jídlo naservíruje šéfkuchař Víctor García. Ten se inspiruje tradiční mallorskou kuchyní, k níž vždy přidává nové kulinářské techniky a využívá svých bohatých zkušeností, aby vytvořil originální specialitu. V Sea Clubu si užijete oběd či večeři při výhledu na Středozemní moře. Vybrat si můžete z menu tradičních mallorských pokrmů z grilu nebo speciální pece. Zajděte na oběd či ochutnávku vína do bývalé pevnostní kuchyně nebo si udělejte privátní romantickou večeři při svíčkách uprostřed pláže.

Aktivity v Cap Rocat

Zaplavejte si v křišťálově čistém moři a bývalém přístavišti, které je nyní přírodní rezervací. Využijte i nekonečný bazén se slanou vodou na střeše pevnosti, který splývá s mořem a oblohou. Luxusní spa jsou umístěny na stejném místě, kde byly dříve zásoby pitné vody. Součástí spa je i vnitřní bazén s hloubkou 12 metrů. Ve dne můžete skrze skleněný strop vidět krásně modré nebe a v noci se zase kochat hvězdami.

Jak zařídit dovolenou v Cap Rocat

Dovolenou ve Španělsku na Mallorce v Cap Rocat Vám zdarma připraví na míru tým travel designerů Exclusive Tours. Vyberete si termín, nejvhodnější letecké spojení, kategorii ubytování a další detaily dovolené přesně podle Vašich požadavků.

Stačí vyplnit kontaktní formulář nebo můžete rovnou zavolat jednomu z našich travel consultantů. 

Nevybrali jste si? Pomůžeme vám

Michaela Pipek

Michaela Pipek

chief travel designer

+420 608 848 844 pipek@exclusivetours.com

Nebo nám napište

Zaškrtnutím pole souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v Informacích o zpracování osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.