Ideální rodinná dovolená na Bora Bora

Four Seasons Resort Bora Bora leží na západní straně atolu, na Motu Piti A’au, jen pár km od letiště. Uprostřed tohoto tropického ráje naleznete několik kategorií ubytování a to jak nad vodou tak na souši. Přidejte k tomu čtyři výtečné restaurace a bary, soukromou a jinak nepřístupnou lagunu pro potápění a šnorchlování a bohaté zázemí pro děti a máte perfektní místo pro vaši rodinnou dovolenou.

Video o Four Seasons Bora Bora

Virtuální prohlídka

Ubytování ve Four Seasons Resort Bora Bora

Ve Four Seasons Bora Bora si můžete vybrat mezi suity nad vodní hladinou a vilami se vstupem na pláž. Základní kategorie jsou Overwater Bungalow Suite, ideální pro pár na romantické dovolené či rodinu s dítětem. Liší se mezi sebou pouze výhledem. Na moře, na pláž či na horu Otemanu.

Druhou kategorii zastupují čtyři speciální suity, nacházející se přímo nad vodou. Všechny mají vlastní terasu i bazén a největší z nich, Poerava Overwater Bungalow Suite, má dvě ložnice a pohodlně pojme celou rodinu.

Nejvyšší kategorií jsou prostorné vily ležící na pevnině. Beachfront Villa Estate o jedné ložnici a s vlastním bazénem je skvělou volbou pro páry, najdete tu však i tříložnicovou vilu o celkové rozloze 500 m2, která je ideální pro větší rodiny a skupiny přítel. Vyjma bazénu má také perfektní výhled, čtyři koupelny a leží přímo na pláži.

Stravování ve Four Seasons Bora Bora

Nejčastěji zavítáte do Tere Nui, která je otevřená po celý den a servíruje bohaté snídaňové bufety, pestrou nabídku obědů a tematické večeře. Na večeři si však můžete zajít i do Arii Moana, která je na břehu laguny a poskytuje skvělý výhled na horu Otemanu, snoubící se s francouzskou a polynéskou kuchyní.

Na pláži vás čeká Faré Hoa Beach Bar & Grill, kde si s nohama zabořenýma do písku dáte humra, výtečný steak či osvěžující koktejl. Sunset Restaurant & Bar je otevřený do pozdních večerních hodin. Okusíte zde asijskou kuchyni včetně sushi a pestrou nabídku koktejlů.

Aktivity ve Four Seasons Bora Bora

Four Seasons Bora Bora je ideální destinací pro vaši rodinnou dovolenou. O děti je zde královsky postaráno v místním dětském klubu se širokou nabídkou aktivit. Můžete se také potápět a šnorchlovat v soukromé laguně v Ruahatu Lagoon Sanctuary, o kterou pečuje mořský biolog Oliver Martin. Ten vám navíc poskytne odpověď na každou otázku, kterou ohledně můžete mít ohledně místní fauny a flory. Mimo jiné si však můžete zapůjčit i katamarán, zahrát tenis, či využít pestré nabídky vodních sportů. Ani páry na romantické dovolené nepřijdou zkrátka, mohou si totiž užít privátní večeři na soukromém ostrově. Součástí hotelu je velký infinity bazén, fitness centrum a spa, které se specializuje na tradiční polynéské procedury.

Jak zařídit dovolenou ve Four Seasons Resort Bora Bora

Dovolenou ve Francouzské Polynésii ve Four Seasons Resort Bora Bora Vám zdarma připraví na míru tým travel designerů Exclusive Tours. Vyberete si termín, nejvhodnější letecké spojení, kategorii ubytování a další detaily dovolené přesně podle Vašich požadavků.

Stačí vyplnit kontaktní formulář nebo můžete rovnou zavolat Petru Udavskému na telefonní číslo +420 777 533 603.

Nevybrali jste si? Pomůžeme vám

Petr Udavský

Petr Udavský

chief travel consultant

+420 777 533 603 udavsky@exclusivetours.com
Jakub Huja

Jakub Huja

travel consultant

+420 777 533 494 huja@exclusivetours.com
Zuzana Pozlovská

Zuzana Pozlovská

travel designer

+420 777 533 675 pozlovska@exclusivetours.com

Nebo nám napište