Skvělé místo pro romantickou dovolenou

Hotel Hilton Moorea Lagoon Resort se nachází 20 minut autem z letiště, přímo na krásné bílé pláži. Z několika rozličných kategorií ubytování si zde vybere opravdu každý a v hotelu naleznete i čtyři bary a restaurace. Hotel je díky svému umístění ideální destinací pro vaši romantickou dovolenou, k čemuž přispívají i nabízené aktivity v podobě soukromých večeří, výletů do laguny či projížďkách na koňském hřbetu.

Video o Hilton Moorea Lagoon Resort

Virtuální prohlídka

Ubytování v Hilton Moorea Lagoon Resort

Hilton Moorea Lagoon Resort nabízí svým hostům dvě základní kategorie ubytování. Guest Rooms a Suites. Ty se dále dělí podle umístění, poskytovaného prostoru a zařízení. Párům na romantické dovolené doporučujeme především King Premium Panoramic Overwater Bungalow, který poskytuje ničím nerušený výhled, vlastní vstup do laguny, prostorné ubytování a v mramoru vyvedenou koupelnu. Rodiny s dětmi naopak docení King Garden Pool Bungalow s vlastním malým bazénem, který se nachází uprostřed zahrady a propojením několika těchto bungalovů lze vytvořit perfektní rodinné ubytování.

Stravování v Hilton Moorea

Nejčastěji zavítáte do restaurace Arii Vahine, která se nachází přímo nad lagunou. Podávají se zde snídaně a večeře formou bufetů, můžete si však vybrat i z nabídky a la carte. Časté jsou i tematické večery. Dále jsou součástí resortu tři bary s občerstvením. Do Eimeo Baru přijdete ochutnat exotické koktejly, v Rotui Grill & Bar se osvěžíte přímo na pláži a ve večerních hodinách můžete vyrazit i do Toatea Creperie & Bar nejen na vynikající francouzské palačinky.

Aktivity v hotelu Hilton Moorea 

Nedaleko od hotelu se nachází nádherná vyhlídka Belvedere Point, golfové hřiště a jezdecké centrum. Moorea je mimo jiné perfektní destinací pro potápění, díky svým průzračně modrým lagunám a bohaté mořské fauně. Nedaleko hotelu je také delfinárium. Odpočinout si po dlouhém dni stráveném průzkumem ostrova můžete v Moorea Lagoon Spa. V resortu se také můžete účastnit jedné z mnoha tradičních polynéských aktivit, které se zde pravidelně pořádají.

Jak zařídit dovolenou v Hilton Moorea Lagoon Resort

Dovolenou ve Francouzské Polynésii v Hilton Moorea Lagoon Resort Vám zdarma připraví na míru tým travel designerů Exclusive Tours. Vyberete si termín, nejvhodnější letecké spojení, kategorii ubytování a další detaily dovolené přesně podle Vašich požadavků.

Stačí vyplnit kontaktní formulář nebo můžete rovnou zavolat Petru Udavskému na telefonní číslo +420 777 533 603.

Nevybrali jste si? Pomůžeme vám

Petr Udavský

Petr Udavský

chief travel consultant

+420 777 533 603 udavsky@exclusivetours.com
Jakub Huja

Jakub Huja

travel consultant

+420 777 533 494 huja@exclusivetours.com
Zuzana Pozlovská

Zuzana Pozlovská

travel designer

+420 777 533 675 pozlovska@exclusivetours.com

Nebo nám napište