Potápění, luxus i perfektní relaxace

Resort Intercontinental Bora Bora se nachází na atolu Motu Piti A’au, 20 minut lodí z letiště. Svým návštěvníkům poskytuje perfektní výhled, vlastní lagoonarium a jedinečné Thalasso spa, využívající hlubokomořskou vodu. Ubytovat se zde můžete ve vodních vilách, z nichž máte vždy přímý vstup do průzračné laguny. Můžete také navštívit jednu ze šesti restaurací a barů, kde na vás čekají delikatesy místní i světové kuchyně.

Video o Intercontinental Bora Bora Resort

Virtuální prohlídka

Ubytování v Intercontinental Bora Bora Resort & Thalasso Spa

Ubytování v Intercontinental Bora Bora Resort & Thalasso Spa se dělí na několik kategorií vodních vil, které se liší pouze svým umístěním a výhledem. Všechny se však rozkládají na 95 m2, z čehož 30 m2 je terasa. Součástí je také vstup přímo do laguny a oddělená ložnice a obývací pokoj.

Diamond Otemanu Overwater Villa mají nádherný výhled přímo na dominantu Bora Bora, horu Otemanu. Z Emerald Overwater Villa uvidíte na pláž a do laguny. Každá z vil poskytuje prostor nanejvýš pro tři osoby.

Stravování v Intercontinental Bora Bora Resort & Thalasso Spa 

Nejčastěji zavítáte do Reef Restaurant, který leží na terase přímo nad lagunou. Otevřena je v době snídaní a večeří, které vycházejí z tradiční francouzské kuchyně. Sands Restaurant se nachází přímo na soukromé pláži a je častým dějištěm tematických večerů. Jeho součástí je i bar se širokou nabídkou koktejlů. Pro zvláštní příležitosti a romantické večeře je ideální Le Corail, v níž zakusíte bohatá degustační menu v doprovodu té nejširší nabídky vín v celé Francouzské Polynésii. Ve stínu palem naleznete South Beach Bar, kde se můžete osvěžit tradičními polynéskými koktejly a večery můžete trávit v Bubbles Baru s výhledem na horu Otemanu a skvělým Black Pearl Martini.

Aktivity v Intercontinental Bora Bora Resort & Thalasso Spa

Resort nabízí velkou škálu možností jak trávit volný čas. Má velkou nabídku denních výletů do okolí nejen za potápěním a přímo v hotelu můžete využít služeb centra vodních sportů. V resortu je i lagoonarium, kde můžete objevovat pestrou paletu mořské fauny. Zlatým hřebem je však místní Deep Ocean Spa, které jako první začalo v Jižním Pacifiku využívat hlubokomořské vody. Nachází se uprostřed bujných ostrovních zahrad a poskytuje velké množství procedur, jejichž cílem je osvěžit vás na těle i na duchu a dopřát tolik žádaný odpočinek. Součástí spa je i fitness centrum.

Jak zařídit dovolenou v Intercontinental Bora Bora Resort & Thalasso Spa

Dovolenou ve Francouzské Polynésii v Intercontinental Bora Bora Resort & Thalasso Spa vám zdarma připraví na míru tým travel designerů Exclusive Tours. Vyberete si termín, nejvhodnější letecké spojení, kategorii ubytování a další detaily dovolené přesně podle vašich požadavků.

Stačí vyplnit kontaktní formulář nebo můžete rovnou zavolat jednomu z našich travel consultantů. 

Nevybrali jste si? Pomůžeme vám

Michaela Pipek

Michaela Pipek

chief travel designer

+420 739 808 000 pipek@exclusivetours.com

Nebo nám napište

Zaškrtnutím pole souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v Informacích o zpracování osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.