Magic Hills private Collection se rozkládá na východě Jihoafrické republiky v srdci soukromé přírodní rezervace uprostřed Karoo. Jejich příběh začíná před více než 25 lety, kdy si slovenský podnikatel Erik Kovács tento jihoafrický region zamiloval natolik, že se sem ještě několikrát vrátil, a nakonec s manželkou Alexandrou společně vytvořili luxusní útočiště pro všechny náročné milovníky safari. Na neuvěřitelných 18 tisících hektarech africké savany můžete, jako na jednom z mála míst v Jihoafrické republice, vidět takzvanou Velkou pětku, tedy zvěř, jejíž pozorování je obzvláště obtížné. Tím ale výjimečnost Magic Hills zdaleka nekončí.

Ubytování

Sky lodge je nejvýše položenou budovou Magic Hills Private Collection, díky čemuž se hostům dostane dechberoucích výhledů na okolní krajinu, kterých si budou moci užívat buď na prostorné terase nebo přímo z pohodlí lodge, a to díky proskleným zdím. Perfektně se hodí pro společnou dovolenou několika rodin nebo větší skupiny přátel. Kromě dvou oddělených apartmánů zde najdete sedm prostorných suitů, každý z nich vybaven také soukromou terasou. Jednu z možností, kde můžete svůj pobyt ve Sky Lodgi strávit, představuje Sky Suite, který se skládá ze dvou ložnic se soukromou terasou, zahradou a bazénem.

Gastronomie

 

O chuťové pohárky hostů se ve Sky Lodge stará špičkový kulinářský tým, který se specializuje na opravdu autentickou jihoafrickou kuchyni. Pokrmy jsou připravovány z těch nejčerstvějších sezónních surovin a lokálních ingrediencí. Snídani si tak vyberete ze studeného bufetu, ve kterém nechybí ovoce, cereálie a pečivo, nebo si ji objednáte z široké nabídky teplých jídel. Oběd je pak většinou tříchodovou záležitostí stanoveného menu a podoba večeře následně závisí na počasí a období, během kterého lodge navštívíte. Jeden večer si pochutnáte na tradičním braai, jihoafrickém grilu, ten druhý večer se pak může nést ve znamení fine-dining.

Aktivity

 

Ve světě safari znamená vidět Big Fivelva, slona, levharta, nosorožce a buvola, splněný sen všech cestovatelů, kteří se za divokou zvěří do Afriky vydávají. Jen na málo místech v Jihoafrické republice je můžete vidět všechny najednou. A právě Magic Hills Private Collection mezi tyto jedinečné destinace patří. Nejenže se do africké divočiny můžete vydat speciálně upraveným autem, ale v nabídce aktivit lodge je dokonce také walking safari. Na území rezervace se navíc nachází pravěké malby, díky kterým se někdy mluví o Magic Hills jako o místě, které se chlubí Big Six. 

Michaela Pipek, chief travel designer

Michaela Pipek

chief travel designer

Zavolejte mi nebo napište.

S týmem designérů vám připravím nezapomenutelnou dovolenou na míru kdekoliv na světě. 

Co vás také může zajímat