Krabi, krásná část Thajska, je populární, ale i luxusní a klidná.

Rayavadee Krabi je obklopen skálami a nabízí vám luxus uprostřed tropické přírody. Vedle tří pláží zde jsou vysoké útesy, které jsou často vyhledávaným cílem turistů. Čtyři restaurace, hotelové lázně, bazén a fitness centrum dodá hostům kompletní zázemí pro jejich pobyt. A to se hodí, jelikož loď je jedinou možností, jak se na Rayavadee dostat. Budete tak částečně chráněni před okolím. Pokud chcete vyzkoušet Rayavadee pro svou dovolenou, neváhejte se obrátit na svého travel consultanta.

Načítám

Resort Rayavadee neleží přímo v rušné části Krabi, ale na klidném poloostrově Phranang. Plavba člunem trvá přibližně dvacet minut a sama o sobě je krásným zážitkem. Uvidíte skalní masivy a panorama mořské hladiny, jejíž linii kopírují trasy tradičních thajských lodí. Komplex Rayavadee obklopují tři pláže a vzrostlá tropická vegetace. Andamanské moře nabídne dobré podmínky pro potápění i rybolov.

Načítám

Railay Beach, jedna z pláží u resortu, je oblíbeným cílem turistů. Ti vyrážejí na výlet za dominantními skalisky, která jsou častým objektem nejen fotografů, ale také zkušených lezců. Další dvě pláže jsou pak dokonalým protikladem – obě jsou klidnější, plážovou atmosféru a dobré koupání ale zajistí pouze jedna z nich – Phranang Beach.

Načítám

Pokud bychom měli resort Rayavadee srovnat, tak stylově se blíží resortům Six Senses a Anantara. Díky architektuře z něj dýchá thajská kultura, množstvím zeleně se přibližuje dalším, v současnosti tak populárním eco resortům. Dobré služby a několik restaurací zajišťují pohodlí náročných hostů. Ti do Rayavadee směřují převážně za relaxací, kterou však často spojují i s výlety po okolí.

Načítám

Míst, kam se můžete podívat, je zde mnoho. Například blízký National Marine Park, který je plný ikonických skalisek a tropických ostrůvků. Pokud se do Thajska vydáte za masážemi a lázeňskými procedurami, budete se muset spokojit s hotelovými lázněmi – v blízkosti se nenachází jiná alternativa. To ale vůbec nevadí, kvalita procedur a široká nabídka masáží řadí Rayavadee Spa mezi nejlepší lázně v Thajsku.

Michaela Pipek, chief travel designer

Michaela Pipek

chief travel designer

Zavolejte mi nebo napište.

S týmem designérů vám připravím nezapomenutelnou dovolenou na míru kdekoliv na světě. 

Co vás také může zajímat