Jako šlechtici

Sant Francesc Hotel Singular se nachází v samém srdci historického centra Palmy, hlavního města Mallorky, pouze 9 km od letiště. Budova hotelu, která dříve sloužila jako soukromé panství, pochází z 19. století. Na střeše je terasa a bazén s krásným výhledem na celé město. Stěny zdobí sbírka současného umění a fotografií. Spousta z nich byla vytvořena přímo podle požadavku San Francesc. Pozorný personál a pohodlné vybavení hotelu udělá z vaší dovolené nezapomenutelný zážitek.

Video o Sant Francesc Hotel Singular

Ubytování v Sant Francesc Hotel Singular

V nabídce ubytování je 42 pokojů a suitů. Některé ubytovací jednotky mají stropy s dřevěnými trámy, stěny a stropy tvoří zrekonstruované fresky a římsy. Interiér je laděn do elegantního, moderního stylu. Pokoje Privilege jsou ideální pro páry a zahrnují ložnici s king-size postelí a povlečením z luxusní egyptské vlny, kávovar, gurmánský minibar s místními produkty a koupelnu s prostorným sprchovým koutem a luxusními ručníky a župany.

Suity Junior nabídnou i malou terasu s krásným výhledem a zdobí je stropy s freskami. Nejvyšší kategorií ubytování je triplex suite La Torre. V 1. patře se nachází ložnice s obývacím pokojem, v 2. je koupelna a na 3. poschodí terasa s 360° výhledem na historické centrum hlavního města.

Stravování v Sant Francesc Hotel Singular

V restauraci Quadrat vám naservíruje výtečné pokrmy šéfkuchař Alfonso Lillo. Můžete si vybírat z menu středomořské kuchyně. Dejte si oběd v zahradní části a večeři při svíčkách zase uvnitř. Oblíbeným setkávacím místem nejen pro hosty hotelu je Lobby Bar & Paio. Vyberte si z široké nabídky výborných koktejlů, vína nebo šampaňského. Na terase podniku Sushi Bar Rooftop zažijete dechberoucí výhled na baziliku Sraant Francesc a další historické stavby města.

Aktivity v Sant Francesc Hotel Singular

Nechte se hýčkat relaxačními procedurami v místních spa. Milovníci vína ocení návštěvu zdejšího sklípku. Můžete vyrazit na lov koroptví nebo si zahrát golf. Pronajměte si plachetnici a vyrazte na širé moře. Vychutnejte si skleničku šampaňského na terase, nechte se unášet rytmem mallorské hudby a sledujte západ slunce nad historickým centrem Palmy.

Jak zařídit dovolenou v Sant Francesc Hotel Singular

Dovolenou na Mallorce v Sant Francesc Hotel Singular vám zdarma připraví na míru tým travel designerů Exclusive Tours. Vyberete si termín, nejvhodnější letecké spojení, kategorii ubytování a další detaily dovolené přesně podle vašich požadavků.

Stačí vyplnit kontaktní formulář nebo můžete rovnou zavolat jednomu z našich travel consultantů. 

Nevybrali jste si? Pomůžeme vám

Michaela Pipek

Michaela Pipek

chief travel designer

+420 608 848 844 pipek@exclusivetours.com

Nebo nám napište

Zaškrtnutím pole souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v Informacích o zpracování osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.