Soukromý ostrov obklopený modrou lagunou

Sofitel Bora Bora Private Island se nachází vprostřed krásných tropických zahrad na soukromém ostrůvku Motu Piti U’u Uta, 20 minut lodí z letiště na Bora Bora. Nachází se zde jen 31 pokojů a do hotelu nemají přístup děti mladší 12 let, jde tak o ideální útočiště pro páry hledající klid, soukromí a romantiku. Celý ostrov, který je ze všech stran obklopený průzračnou lagunou, lze obejít za pouhých 20 minut a přímo u hotelu se nachází luxusní spa komplex Holistic Spa Treatments.

Video o Sofitel Bora Bora Private Island

Virtuální prohlídka

Ubytování v Sofitel Bora Bora Private Island

Hotel nabízí tři kategorie ubytování. První jsou typické vodní bungalovy, stojící přímo nad hladinou tyrkysové laguny. Varianta Horizon Island Luxury Overwater Bungalow poskytuje svým hostům kromě king size postele, venkovní sprchy a vstupu přímo do laguny i luxusní výhled po okolí.

Další kategorii představuje Island Luxury Lodge. Ty se nachází u pláže a jsou obklopené tropickou zelení.

Největším luxusem oplývá na pláži stojící Island Luxury Villa s nádherným výhledem a vlastním jacuzzi. Součástí každého ubytování je vlastní prostorná terasa.

Stravování v Sofitel Bora Bora Private Island

V hotelu naleznete pouze jeden bar a jednu restauraci. Manu Tuki má otevřeno přes obědy a večeře, a kromě nádherného výhledu na lagunu vás zde čeká kuchyně inspirovaná chutěmi celého světa. Mako Bar se nachází na panoramatické terase, ze které uvidíte kam až oko dohlédne. Jeho nabídka obsahuje pestrou škálu koktejlů a doutníků. A co se snídaně týká, tu vám zde přinesou až do pokoje.

Aktivity v Sofitel Bora Bora Private Island

Součástí resortu je komplex Holistic Spa Treatments, kde si můžete dopřát vydatného odpočinku za pomoci široké nabídky tradičních polynéských i mnohých dalších masáží. Jelikož hotel leží přímo uprostřed modré laguny, je tak skvělým místem pro šnorchlování přímo z vašeho bungalovu. Zároveň nabízí neuvěřitelné výhledy nejen na východy i západy slunce. Pokud byste však chtěli svou dovolenou trávit aktivněji, můžete vyrazit na hlavní ostrov Bora Bora, kam vás mohou na požádání odvést lodí, přímo do sesterského resortu Sofitel.

Jak zařídit dovolenou v Sofitel Bora Bora Private Island

Dovolenou ve Francouzské Polynésii v Sofitel Bora Bora Private Island vám zdarma připraví na míru tým travel designerů Exclusive Tours. Vyberete si termín, nejvhodnější letecké spojení, kategorii ubytování a další detaily dovolené přesně podle vašich požadavků.

Stačí vyplnit kontaktní formulář nebo můžete rovnou zavolat jednomu z našich travel consultantů. 

Nevybrali jste si? Pomůžeme vám

Michaela Pipek

Michaela Pipek

chief travel designer

+420 739 808 000 pipek@exclusivetours.com

Nebo nám napište

Zaškrtnutím pole souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v Informacích o zpracování osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.