Nádherné pláže a přepychové spa

Sofitel Moorea Ia Ora Beach Resort leží přímo na pláži ostrova Moorea, 7 minut autem z letiště. Můžete se zde ubytovat v jednom ze 113 bungalowů, které se nachází jak nad vodou tak vprostřed tropických zahrad. Součástí hotelu je i spa komplex Le Jardin Spa & Beauty se širokou nabídkou procedur, vycházejících z polynéských tradic. Spolu se čtyřmi bary a restauracemi je Ia Ora Beach krásnou destinací pro vaši romantickou dovolenou.

Video o Sofitel Ia Ora Moorea Beach Resort

Ubytování v hotelu

Hotel nabízí 113 bungalowů několika různých kategorií, jejichž interiér vzdává hold dvěma francouzským malířům, Paulu Gauguinovi a Francois Ravellovi, kteří jsou oba úzce spjati s Francouzskou Polynésií.

Na výběr máte z bungalowů na pláži, v zahradách i nad vodní hladinou, všechny jsou však plně klimatizované a poskytují překrásný výhled. Hlavní rozdíly mezi kategorií Superior a Luxury je především ve velikosti jednotlivých bungalowů.

Největší pohodlí však zakusíte v Luxury Villa, která má dvě oddělené ložnice, jaccuzi a přímý vstup do laguny. Její součástí jsou i služby osobního komorníka.

Stravování v Sofitel

Hlavní hotelová restaurace Pure nabízí kromě tradiční polynéské kuchyně a světových chutí i nádherný výhled. Je otevřená v době snídaní a večeří. Do K naopak přijdete při zvláštních příležitostech a dostane se vám až sedmichodových degustačních menu, připravených šéfkuchařem Guillaumem Burlionem, ke kterým máte na výber z mnoha kvalitních vín. V hotelovém baru Vue objevíte pestrou nabídku koktejlů a na pláži se můžete osvěžit v místním plážovém Beach baru.

Aktivity v Sofitel

Sofitel Ia Ora Moorea nemá dětský klub a je spíše zaměřen na páry vyhledávající romantické útočiště. Tomu odpovídá také přítomnost jen jednoho bazénu, jelikož je resort obklopen průzračnou lagunou, která je ideální na šnorchlování. Konají se zde pravidelné koncerty a tematické večery, můžete vyrazit na obhlídku ostrova, či na dva kilometry vzdálené golfové hřiště. Zlatým hřebem resortu jsou však místní Le Jardin Spa & Beauty, nabízející velké množství procedur i pro páry.

Jak zařídit dovolenou v Sofitel Ia Ora Moorea Beach Resort

Dovolenou ve Francouzské Polynésii v Sofitel Ia Ora Moorea Beach Resort vám zdarma připraví na míru tým travel designerů Exclusive Tours. Vyberete si termín, nejvhodnější letecké spojení, kategorii ubytování a další detaily dovolené přesně podle vašich požadavků.

Stačí vyplnit kontaktní formulář nebo můžete rovnou zavolat jednomu z našich travel consultantů. 

Nevybrali jste si? Pomůžeme vám

Michaela Pipek

Michaela Pipek

chief travel designer

+420 739 808 000 pipek@exclusivetours.com

Nebo nám napište

Zaškrtnutím pole souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v Informacích o zpracování osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.