Luxus na osamělém atolu

Resort St. Regis Bora Bora leží na atolu Motu Ome, 15 minut lodí z ostrovního letiště. Ubytovat se zde můžete v několika kategoriích luxusních vodních a plážových vil, či ve speciálním Royal Estate, který představuje to nejlepší na ostrovech Polynésie. Služby osobního komorníka jsou součástí každého ubytování. Resort je vhodný jak pro dovolenou v páru, tak pro celou rodinu a klade velký důraz na soukromí svých hostů. Najdete tu také pět barů a restaurací, a krásné spa, nacházející se na ostrůvku uprostřed soukromé tyrkysové laguny.

Video o St. Regis Bora Bora

Virtuální prohlídka

Ubytování v St. Regis Bora Bora

Resort St. Regis nabízí několik rozličných kategorií ubytování. Můžete spočinout v několika různých vodních vilách, z nichž máte přístup přímo do laguny. V případě kategorie Premier Otemanu Villa máte oddělenou ložnici a obývací pokoj a vlastní jacuzzi. Pro náročnější hosty je ideální volbou Overwater Royal Otemanu Villa o dvou ložnicích, která má i vlastní bazén. 

Hostům vyhledávajícím soukromí přijde vhod Reef Side Garden Villa, nacházející se uprostřed krásné zahrady. Její součástí je i vlastní bazén.

Naprostý vrchol luxusu však představuje Royal Estate, zcela soukromé sídlo o několika pokojích, s velkou zahradou, vlastními terasami, bazénem a vířivkou. Ideální pro velké skupiny přátel či rozvětvené rodiny.

Stravování v St. Regis Bora Bora

Nejčastěji vaše kroky povedou do Te Pahu, kde servírují pestrou paletu snídaňových bufetů a zajímavá večerní tematická menu. Far Niente je italskou kuchyní inspirovaná restaurace, do které vyrazíte na luxusní večeři. Na ty nejlepší gastronomické zážitky z celého světa se můžete těšit do Lagoon Restaurant by Jean-Georges a v Sushi Take zakusíte prémiové sushi z těch nejčerstvějších, právě vylovených surovin. Zajisté potěší i přítomnost Aparima Baru, který kromě pestré nabídky koktejlů a malých snacků nabízí i pravidelné večery se živou hudbou.

Aktivity v St. Regis Bora Bora

V resortu na vás čekají tři překrásné pláže, dva bazény a rozsáhlé lagoonarium, kam můžete vyrazit šnorchlovat. K tomu se můžete věnovat jednomu z mnoha nabízených vodních sportů, ať už se jedná o kitesurfing, vodní lyžování či jízdu na vodním skútru. V hotelu vám dokáží zařídit velké množství soukromých výletů, počínaje plavbou za žraloky, přes jízdu džípem za západem slunce až po plavbu katamaránem. Vaše děti ocení přítomnost dětského klubu se širokou škálou nejen naučných aktivit a vy si zase rádi odpočinete v luxusním spa, které se nachází na soukromém ostrově uprostřed laguny.

Jak zařídit dovolenou v St. Regis Bora Bora

Dovolenou ve Francouzské Polynésii v St. Regis Bora Bora vám zdarma připraví na míru tým travel designerů Exclusive Tours. Vyberete si termín, nejvhodnější letecké spojení, kategorii ubytování a další detaily dovolené přesně podle vašich požadavků.

Stačí vyplnit kontaktní formulář nebo můžete rovnou zavolat jednomu z našich travel consultantů. 

Nevybrali jste si? Pomůžeme vám

Michaela Pipek

Michaela Pipek

chief travel designer

+420 739 808 000 pipek@exclusivetours.com

Nebo nám napište

Zaškrtnutím pole souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v Informacích o zpracování osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.