Ekologický ráj přepychu, soukromí a života

Luxusní resort The Brando, který nese jméno po legendě stříbrného plátna Marlonu Brandovi, se nachází na atolu Tetiaroa. Ten kdysi herec koupil za 200 tisíc dolarů a nechal na něm ve spolupráci s Richardem Baileym, výkonným ředitelem Pacific Beachcomber, zbudovat ekologický ráj přepychu, soukromí, polynéských tradic a nedotčené přírody. Skládá se pouze ze 35 vil, které se liší svým umístěním a rozlohou. Součástí každé z nich je však bazén a výhled do laguny. Najdete tu i čtyři restaurace a bary, které vás osloví špičkovou gastronomií.

Video o The Brando

Ubytování v The Brando

Na ostrově se nachází tři kategorie vil, které se liší prostorem a počtem ložnic. Základní kategorie One Bedroom Villa poskytne svým hostům 96 m2, oddělený obývací pokoj a multimediální vybavení. Její součástí je i malý bazén a venkovní koupelna.

Dále zde naleznete čtyři Two Bedroom Villy o dvou ložnicích, 168 m2 a velmi vzdušným obývacím pokojem a jídelnou. Samozřejmě i venkovní bazén.

Pro velké rodiny a skupiny přátel je nejvhodnější Three Bedroom Villa, rozkládající se na 246 m2. Má největší terasu i bazén a poskytuje svým hostům perfektní soukromí.

Stravování v The Brando

O kuchyni v The Brando se stará šéfkuchař dvěma michelinskými hvězdami oceněné restaurace Le Grand Véfour, Guy Martin. V Beachcomber Café vás čeká francouzská a polynéská kuchyně, doprovázená nádherným výhledem. V Les Mutinés by Guy Martin okusíte pokrmy odpovídající kvalitě nejlepších pařížských restaurací. Její součástí je i rozsáhlý vinný sklípek. Na terase hotelu najdete pod širým nebem Te Manu Bar a na pláži vás přivítá Bob’s Bar, pojmenovaný po Brandově asistentovi

Aktivity v The Brando

The Brando se nachází uprostřed civilizací nedotčené přírody. Na atolu je výzkumná stanice pro zachování přírodního bohatství ostrovů, které jsou perfektním místem pro potápění. Můžete si zde však zahrát i tenis, vyrazit na kolo, či si protáhnout tělo v místní posilovně pod vedením osobního fitness trenéra. Jednou ze zajímavostí je možnost naučit se tradičním polynéským tancům, ruční výrobě tkanin, šperků či hře na ukulele, bubny pahu nebo toere.

Jak zařídit dovolenou v The Brando

Dovolenou ve Francouzské Polynésii v The Brando Vám zdarma připraví na míru tým travel designerů Exclusive Tours. Vyberete si termín, nejvhodnější letecké spojení, kategorii ubytování a další detaily dovolené přesně podle Vašich požadavků.

Stačí vyplnit kontaktní formulář nebo můžete rovnou zavolat jednomu z našich travel consultantů. 

Nevybrali jste si? Pomůžeme vám

Michaela Pipek

Michaela Pipek

chief travel designer

+420 739 808 000 pipek@exclusivetours.com

Nebo nám napište

Zaškrtnutím pole souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v Informacích o zpracování osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.