The Peninsula New York, Spojené státy americké – New York

Nejatraktivnější adresa na 5. Avenue

Peninsula je živoucí legendou, synonymem luxusního komfortu a dokonalých služeb. Klade si vysoké nároky a vyšší standardy, snaží se vždy potěšit svoje zákazníky a v mnoha případech obsluhuje již třetí generaci svých věrných hostů. Hotel The Peninsula New York se nachází v srdci nejprestižnější nákupní, zábavní a kulturní čtvrti New Yorku a má tu čest být držitelem nejprestižnějších ocenění v oboru pohostinství, včetně pětihvězdičkového hodnocení časopisu Forbes a ocenění AAA Five Diamond.

O destinaci

Nechte se pohltit elitním životním stylem v New Yorku, nejlidnatějšího velkoměsta Spojených států amerických i světa a útočištěm těch nejbohatších. Od Wall Street až po celosvětově uznávané kulturní památky tu zažijte jedinečné spojení historie, luxusu a multikulturního života.

Hotel The Peninsula New York se nachází na Fifth Avenue a 55. ulici v centru Manhattanu, v srdci nejprestižnější nákupní, zábavní a kulturní čtvrti města. The Peninsula New York se nachází v pěší vzdálenosti od Central Parku, Rockefellerova centra, nákupní třídy Fifth Avenue, vynikajících restaurací, historických muzeí a vzrušujících divadel na Broadwayi. Letiště JFK International je vzdálené přibližně hodinu jízdy autem.

1032x554 The Peninsula NY pny_hpexp_923x519

 

Ubytování

Hotel The Peninsula New York je známý svými prvotřídními službami a smyslem pro detail a je cílem náročných světových cestovatelů i místních obyvatel. Nabízí 185 prostorných a luxusních pokojů a 54 apartmá, včetně nedávno představeného apartmá Peninsula Suite, které se skládá ze 6 pokojů s nádherným výhledem na Fifth Avenue. Luxusní ubytování je zařízeno v klasickém moderním stylu se secesními akcenty. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní kolekcí koupelnových doplňků navržených exkluzivně pro hotely Peninsula od Oscara de la Renty.

1032x554 The Peninsula New York PeninsulaNY-7

 

Restaurace

Salon de Ning je oblíbený mezi Newyorčany i cestovateli pro své okouzlující prostředí a prvotřídní koktejly. Jedná se o elegantní střešní bar s dramatickým výhledem na Pátou Avenue a 2 venkovními terasami, které doplňuje intimní vnitřní bar. Prostory pro posezení v salonku umožňují exkluzivní relaxaci s výhledem na rušné město pod vámi. 

1032x554 The Peninsula New York PeninsulaNY-2

 

Aktivity

The Peninsula Academy je exkluzivně navržena tak, aby poskytovala jedinečný a bezprecedentní přístup k historickým a kulturním zážitkům v New Yorku a nabízí soubor programů na míru pro dospělé i děti. Prozkoumejte New York jako nikdy předtím se stylem, elegancí a sofistikovaností, kterou může poskytnout pouze The Peninsula. Klid, luxus a rafinovanost oceňovaných lázní Peninsula Spa objevíte pak přímo v hotelu, vysoko nad rušným centrem Manhattanu. Vyzkoušejte lázeňské procedury, které jsou léčivé a nadčasové.

1032x554 The Peninsula New York PeninsulaNY-1

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Ať už se jedná o návštěvu Harlemu, Bronxu, Brooklynu nebo dalších čtvrtí, sdělte nám, co máte na svém seznamu, a my se postaráme o vytvoření individuálního itineráře pečlivě sestaveného podle vašich preferencí a časového rozvrhu.“

Aneta Gaierová

Private Travel Designer & Private Jet Specialist