Vše na jednom místě

Hospiz pochází z latinského hospititum a znamená přátelské přijetí či pohostinnost. Arlberg Hospiz Hotel nezůstává svému jménu nic dlužen. Majitelé, rodina Wernerových, jsou moderním ztělesněním tradiční tyrolské pohostinnosti - postarají se o vás jako o své. Navíc zde máte všechno při ruce. Hotel patří k resortu arlberg1800, který má ski shop, sportovní centrum, spa, galerii současného umění a koncertní sál, Kids' Club a pět restaurací. K tomu všemu přímo u hotelu doslova vskočíte do jednoho z nejlepších a nejrozmanitějších lyžařských středisek v Rakousku. Třešničkou na dortu, je zdejší vinný sklep s největší sbírkou magnum Bordeaux vín.

Podívejte se na video

arlberg-hospiz-hotel

Ubytování v Arlberg Hospiz Hotel

Heslem Arlberg Hospiz Hotelu je pohodlí a elegance. V přepychových pokojích a suitách najdete osobité, exkluzivní vybavení, ve kterém se ovšem budete cítit útulně. Vybírat si můžete z mnoha různých druhů ubytování a ve všech najdete příjemnou symbiózu tradice, půvabu a standardu moderního života. Resort arlberg1800 však nabízí tolik vyžití, že do svého pokoje budete snad chodit jen spát.

S výběrem pokoje či suity přesně pro vás vám rádi poradíme.

Oblažte své chuťové pohárky

Vaše chuťové pohárky si v Arlberg Hospiz Hotelu přijdou opravdu na své. Vychutnejte si luxusní veřeři nebo si jen zaskočte na skvělý a zároveň rychlý oběd mezi lyžováním na velké, slunné terasy restaurace Hospiz Alm, vyvedené ve stylu moderní lyžařské lodge. Restaurace obdržela 15 bodů od Gault Milau 2019 a každý den tu kouzlí a plní gurmetské sny návštěvníků. Kromě toho v resortu, kam hotel patří, najdete další čtyři prvotřídní restaurace. Všechny si je můžete užít v rámci hotelového balíčku Dine Around. Pýchou hotelu je vinný sklep s největší sbírkou magnum Bordeaux vín.

Jak se zabavit?

Po vydatné snídani se jako jedni z prvních vydáte na zasněžené svahy špičkové lyžařské oblasti Arlberg. Na oběd si dáte speciality regionální kuchyně v místní restauraci a odpoledne načerpáte síly ve 2000 m² velkém Sport + Spa centru s bazénem, bio saunou či párou. Večer si vychutnáte horký šálek něčeho dobrého u praskajícího krbu. Tyrolské hory si užijete ale i v létě. Na rozkvetlé louce si zacvičíte jógu, vydáte se na romantický noční trek s pochodněmi, zastřílíte si z luku nebo se naučíte jezdit na dirtbike.

 

Jak si zařídit dovolenou v Arlberg Hospiz Hotel

Dovolenou v Rakousku v Arlberg Hospiz Hotel vám zdarma připraví na míru tým travel designerů Exclusive Tours. Vyberete si termín, nejvhodnější letecké spojení, kategorii ubytování a další detaily dovolené přesně podle vašich požadavků.

Stačí vyplnit kontaktní formulář nebo můžete rovnou zavolat jednomu z našich travel consultantů. 

Nevybrali jste si? Pomůžeme vám

Michaela Pipek

Michaela Pipek

chief travel designer

+420 739 808 000 pipek@exclusivetours.com

Nebo nám napište

Zaškrtnutím pole souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v Informacích o zpracování osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.