Zimní ráj aktivního odpočinku a gastronomie

Pár kilometrů jižně od Kitzbühelu se uprostřed malebných Tyrol nachází špičkový Kempinski Hotel Das Tirol. Tento hotel úplně volá po tom, abyste zde strávili zimu. Nejenže je přímo napojený na sjezdovku, ale nabízí také wellness centrum o rozloze 3 600 m² ve třech podlažích. Hosté si mimo jiné vychvalují zdejší restaurace. Pokud by vás náhodou omrzely gastronomické zážitky a lyžování, můžete vyrazit do asi devět kilometrů vzdáleného Kitzbühelu, kde na vás čeká životem pulzující centrum s atraktivní pěší zónou a luxusními obchody. 

Video o Kempinski Hotel Das Tirol

Virtuální prohlídka

Ubytování v Kempinski Das Tirol 

V hotelu Kempinski Das Tirol si přijde na své každý. Pokud budete mít náladu spíše na útulnější prostředí, můžete si vybrat z tradičněji vybavených pokojů nebo základních suit, které jsou ideální pro romantickou dovolenou.

Těm, kteří by raději strávili dovolenou ve vzdušnějším a prostornějším ubytování, se budou líbit suity vyšší kategorie, které jsou moderně a elegantně zařízené, a ubytují se zde páry i rodiny nebo větší skupiny. Největší Penthouse Suite o rozloze 520   ubytuje až deset dospělých. 

Všechny pokoje a suity mají svůj vlastní balkon a vy se tak můžete kochat krásným výledem na okolní horské vrcholy Hahnenkamm a Kitzbüheler Horn.

Gastronomie hotelu Kempinski Das Tirol 

Šéfkuchařka hotelu Veronika Späth založila koncept zdejšího stravování na jednoduché idei. Základem všech pokrmů v každé restauraci jsou lokální a sezónní ingredience

V restauraci Steinberg ochutnáte tyrolskou kuchyni v moderním pojetí. Pro ty, kteří chtějí více experimentovat je tu Sra Bua. I zde se podává tyrolská kuchyně, avšak kombinovaná se vzrušujícími chutěmi Asie. V Fondue Stuben si můžete užit private dining a vychutnat si v soukromí lokální speciality.   

Aktivity v Kempinski Das Tirol 

Kempinski Das Tirol je ideální pro zimní dovolenou díky svému napojení na sjezdovku. Vydejte se sami rovnou z hotelu přímo na lyže nebo využijte zdejší snow academy, kterou můžou využít úplní nováčci k výuce, ale i zkušení lyžaři ke zlepšení nebo k dobrodružným výletům

Ti, kteří by chtěli prožít adrenalin za volantem, můžou vyzkoušet Mercedes Off-Road experience. V nedalekém kamenolomu jsou k dispozici nejnovější modely, s kterými můžete jezdit do strmého kopce a po zledovatělém terénu. Vše za přítomnosti zkušených instruktorů

Pro děti je v hotelu Kids Club, ve kterém je připravena řada aktivit. Můžou chodit na procházky do zasněženého lesa, jezdit na sáňkách, vyrábět vánoční ozdoby, péct sušenky nebo stavět sněhuláka. 

Po náročném dni se bude hodit třípatrové hotelové spa, které disponuje pěti saunami a třemi bazény a v nabídce je řada wellness procedur, při kterých jsou používány lokální bylinky.

Jak zařídit dovolenou v Kempinski Das Tirol

Dovolenou v Rakousku v hotelu Kempinski Das Tirol vám zdarma připraví na míru tým travel designerů Exclusive Tours. Vyberete si termín, nejvhodnější letecké spojení, kategorii ubytování a další detaily dovolené přesně podle Vašich požadavků.

Stačí vyplnit kontaktní formulář nebo můžete rovnou zavolat jednomu z našich travel consultantů. 

Nevybrali jste si? Pomůžeme vám

Michaela Pipek

Michaela Pipek

chief travel designer

+420 739 808 000 pipek@exclusivetours.com

Nebo nám napište

Zaškrtnutím pole souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v Informacích o zpracování osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.