Luxus na soukromém ostrově

Luxusní resort Taha’a se nachází na Motu Tautau v laguně ostrova Taha’a, 30 km od Bora Bora. Jediný hotel ve Francouzské Polynésii, který splňuje náročné požadavky pro zařazení do prestižní asociace Relais & Châteaux, sdružující unikátní hotely pyšnící se perfektními službami a špičkovou kuchyní. Skládá se z pouhých 57 vil a suit, inspirovaných tradiční polynéskou architekturou. Jeho součástí je pět barů a restaurací, z nichž jedna se nachází v korunách stromů. A luxusní spa.

Video o Le Taha'a

Ubytování v Le Taha’a Island Resort & Spa

V Le Taha’a se můžete ubytovat ve 45 Overwater Suitách, které jsou až pro tři osoby a každá z nich má vlastní terasu se vstupem do laguny. Liší se pouze výhledem, přičemž nejvíce soukromí poskytují suity, z nichž vidíte hlavní ostrov.

Další možností jsou výrazně prostornější Beach Villy, ležící přímo na pláži. Jejich součástí je soukromá zahrada a bazén.

Nejvyšší kategorii představují dvě Royal Beach Villy o dvou ložnicích, které mají dvě venkovní vany, bazén a soukromý altánek. Vhodné jsou především pro rodiny či skupinu přátel.

Stravování v Le Taha’a Island Resort & Spa 

Hlavní restaurací resortu je Le Vanille, umístěná vysoko v korunách stromů. Je otevřená po dobu snídaní a večeří a soustředí se především na lokální a francouzskou kuchyni. Na oběd zavítáte do plážové restaurace La Plage, servírující jídla inspirovaná chutěmi z celého světa. Pro zvláštní příležitosti je na ostrově The Ohiri, kde vás čeká romantická večeře ve stylu fusion postavená na lokálních chutích. Doporučujeme předem rezervovat stůl.

V resortu jsou také dva bary. Manuia Bar je hned vedle La Plage a můžete si zde přes den dát koktejl na baru, aniž byste odcházeli z bazénu. Tehutu Bar se nachází u Le Vanille a otevírá každý večer.

Aktivity v Le Taha‘a Island Resort & Spa

Pobyt v Le Taha’a si nejlépe užijete jen ve dvou, jako krásný romantický výlet. Čekají tu na vás nádherné výhledy, projížďky katamaránem, soukromé pikniky a romantické soukromé večeře. Můžete se však i potápět v místní laguně, jak se šnorchlem tak s potápěčským vybavením. Pokud byste se chtěli podívat na nedaleký ostrov Bora Bora, odveze vás tam hotelová helikoptéra. Můžete také vyrazit na jednu z mnoha nabízených exkurzí a po dlouhém dni si odpočinout v hotelovém spa, skrytém vprostřed tropické zahrady.

Jak zařídit dovolenou v Le Taha'a Island Resort & Spa

Dovolenou ve Francouzské Polynésii v Le Taha'a Island Resort & Spa Vám zdarma připraví na míru tým travel designerů Exclusive Tours. Vyberete si termín, nejvhodnější letecké spojení, kategorii ubytování a další detaily dovolené přesně podle Vašich požadavků.

Stačí vyplnit kontaktní formulář nebo můžete rovnou zavolat jednomu z našich travel consultantů. 

Nevybrali jste si? Pomůžeme vám

Michaela Pipek

Michaela Pipek

chief travel designer

+420 739 808 000 pipek@exclusivetours.com

Nebo nám napište

Zaškrtnutím pole souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v Informacích o zpracování osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.