Botanická zahrada s vůní citrusů

Marbella Club Hotel se nachází mezi městy Marbella a Puerto Banús v Andalusii, necelých 54 km od letiště. U hotelu naleznete tzv. Zlatou míli, což je pěší trasa, která vás po pláži zavede až k elegantním butikům a tradičním tapas restauracím. Vezměte si hole a tenisovou raketu a zahrajte si na golfovém hřišti a krásném kurtu. K dispozici je i fitness centrum s nejmodernějšími technologiemi. Užijte si velký bazén a botanické zahrady s pomeranči, citrony, avokády, fíky a banány.

Video o Marbella Club Hotel

Virtuální prohlídka

Ubytování v Marbella Club Hotel

V nabídce ubytování je celkem 37 luxusních pokojů a 78 prostorných suitů se zařízenou terasou a výhledem na skvostné zahrady a Středozemní moře. Pokoj Deluxe Double Beach Front potěší světlou ložnicí s obývacím prostorem, privátní terasou a velkou mramorovou koupelnou se sprchou, vanou a dvojitým umyvadlem.

Two bedroom Suite je ideální pro rodiny. Andaluská architektura těchto suitů působí elegantně a zároveň moderně. Zahrnuje obývací pokoj, dvě ložnice s terasou a dvě prostorné mramorové koupelny se sprchou a vanou. K dispozici jsou i 2ložnicové až 4ložnicové vily s klasickým dekorem Středozemí.

Nejvyšší kategorií ubytování je vila Del Mar s šesti ložnicemi, 2500 m2 vnitřního prostoru a 3700 m2 venkovního prostoru. Najdete v ní velkou kuchyň, bar, několik obývacích pokojů, kino a terasu se zahradou, fontánou a bazénem. Využijte služby soukromého komorníka, hospodyně, osobního spa terapeuta či trenéra.

Stravování v Marbella Club Hotel

Navštivte restauraci The Grill, která nabízí pokrmy z mezinárodní i místní kuchyně, a užijte si romantickou večeři při svíčkách. Oběd si můžete vychutnat přímo u bazénu v Beach Clubu, kde vám naservírují vynikající saláty, maso z grilu nebo paellu, což je tradiční španělský pokrm z rýže, šafránu, kuřete a mořských plodů, servírovaný ve velké mělké pánvi. Na skleničku zajděte do baru Summer a užijte si zábavu na terase se zářivými světly hvězd a živou hudbou. Do Mc Beach zajděte na vynikající čokoládové mousse, zmrzlinu nebo čerstvé ovoce.

Aktivity v Marbella Club Hotel

Poznejte krásy Andalusie a vyjděte si na procházku. Kráčejte pod palmami podél pobřeží a spatřete město Puerto Banús, kde se nachází krásný přístav, koktejlové bary a luxusní obchody. Zahrajte si golf na 18jamkovém hřišti, které je vzdálené pouze 20 minut od hotelu. Milovníci tenisu jistě ocení krásný kurt uprostřed zeleného ráje. Vyplavte endorfiny a zajděte do fitness centra nebo oslovte místního osobního trenéra a zacvičte si přímo v zahradách. Rozhodně se nezapomeňte podívat na španělskou show v podobě skoků na koních.

Jak zařídit dovolenou v Marbella Club Hotel

Dovolenou ve Španělsku v Marbella Club Hotel Vám zdarma připraví na míru tým travel designerů Exclusive Tours. Vyberete si termín, nejvhodnější letecké spojení, kategorii ubytování a další detaily dovolené přesně podle Vašich požadavků.

Stačí vyplnit kontaktní formulář nebo můžete rovnou zavolat Petru Udavskému na telefonní číslo +420 777 533 603.

Nevybrali jste si? Pomůžeme vám

Jakub Huja

Jakub Huja

travel consultant

+420 777 533 494 huja@exclusivetours.com

Nebo nám napište