Rodinná a ověřená tyrolská tradice

Schlosshotel Fiss leží v údolí vesniček Serfaus, Fiss a Ladis a má výborné zázemí pro lyžaře. Ski-in ski-out je samozřejmostí. Ani v létě se tu s velkou nabídkou aktivit nudit nebudete. Odpočinout si, ale i vydovádět se můžete v obrovském wellness centru o rozloze 5 000 m². Rodinám i zamilovaným párům hotel nabízí bezchybný servis. Majitelka hotelu, paní Bernadette, společně s rodinou věnuje hotelu veškerý čas a snaží se jej neustále vylepšovat, aby její hosté byli maximálně spokojení. Pravidelní návštěvníci se mohou v podstatě každý rok těšit na nějaké překvapení, ať je to nový vinný sklep, wellness, či nová restaurace.

Podívejte se na video o hotelu

Ubytování v Schlosshotel Fiss

Ať už si chcete užít chvilku sami pro sebe, romantiku se svým protějškem nebo pohodu s celou rodinou, ve Schlosshotel Fiss se ocitnete ve světě komfortu a klidu. Hotel nabízí 135 pokojů a suit pětihvězdičkové kvality, od 32 do 105 m². Všechny jsou vyvedeny v současném alpském stylu a z balkonu nebo terasy se pokocháte nádhernými výhledy na okolní horské masivy. Vybrané suity jsou jako dělané pro intimní chvíle s partnerem. Rodinné suity zase mají oddělený obývací pokoj od ložnic. Pobyt vám zpříjemní luxusní přírodní kosmetika vyráběná přímo v Rakousku od vyhlášené welness guru Susanne Kaufmann.

S výběrem pokoje či suity přesně pro vás vám rádi poradíme.

 

Oblažte své chuťové pohárky

V Schlosshotel Fiss se najíte výborně v příjemné, rodinné atmosféře. Místní šéfkuchaři se inspirovali hnutím slow food a kladou důraz čerstvost a lokálnost surovin. Ráno si pomalu vychutnáte vydatnou snídani a u toho si přečtete noviny nebo se budete jen kochat výhledem. Hlavní jídla se podávají v restauraci Turmstube, kde se snoubí tyrolská autenticita s elegantním prostředím a klidnou atmosférou hotelu. U odpoledního čaje vyzkoušíte místní speciality jako špecle, grostl nebo tvarohový císařský trhanec. A večer zakončíte ochutnávkou toho nejlepšího vína vybraném sommeliéry ve zdejším vinném sklípku.

Jak se zabavit?

Schlosshotel Fiss má skvělé zázemí především pro lyžaře. Své si zde najdou jak úplní začátečníci, tak i profesionální sportovci. Zdejší půjčovna vám obstará lyže i snowboardy a soukromým výtahem vyjedete přímo na sjezdovku. Kromě skvělého lyžování si v okolí užijete běžkařské trasy nebo zimní procházky. A vyzkoušeli jste už někdy sněžnice? Ani v létě se tu nudit nebudete. Horská turistika a cyklistika na vás jen čekají. S dětmi se vypravíte do zábavního, adventure nebo bike parku nebo je můžete nechat v nejlepší péči místního Kids' Clubu. Odpočinout si, ale i vydovádět se můžete v obrovském wellness centru o rozloze 5 000 m². Najdete tu aquapark Aquamonte, dětský vodní svět a útulné lázně pro rodiny i jednotlivce.

 

Jak zařídit dovolenou v Schlosshotel Fiss

Dovolenou v Rakousku v Schlosshotel Fiss vám zdarma připraví na míru tým travel designerů Exclusive Tours. Vyberete si termín, nejvhodnější letecké spojení, kategorii ubytování a další detaily dovolené přesně podle vašich požadavků.

Stačí vyplnit kontaktní formulář nebo můžete rovnou zavolat jednomu z našich travel consultantů. 

Nevybrali jste si? Pomůžeme vám

Michaela Pipek

Michaela Pipek

chief travel designer

+420 739 808 000 pipek@exclusivetours.com

Nebo nám napište

Zaškrtnutím pole souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v Informacích o zpracování osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.