Luxus a zábava v jednom

Schlosshotel Ischgl se nachází v centru pulzujícího městečka Ischgl, které patří k vyhledáváným lyžařským a večírkovým destinacím. Je ideálním místem pro páry nebo skupiny přátel, které vyhledávají aktivní dovolenou, rády oslavují život a chtějí si vychutnat rozmanité zimní středisko se vším, co nabízí. Najedete zde výborné restaurace, spa s tou nejlepší kosmetikou a tři večírkové prostory zaměřeny speciálně na šampaňské

Video o Schlosshotel Ischgl

Ubytování v Schlosshotel Ischgl

V Schlosshotelu Ischgl si budete moct vybrat ze dvou typů ubytování. Jsou zde pokoje a suity, u kterých je v nabídce buď tradičnější horská varianta plná hřejivých odstínů nebo moderní styl s elegantní vybavením v nesmrtelné kombinaci bílé a šedé. 

Všechny pokoje i suity mají přístup na balkon a vy si tak můžete užít spoustu příjemných slunečních paprsků, jelikož hotel je díky své orientaci na severozápad ideální k odpolednímu opalování. 

Gastronomie v Schlosshotel Ischgl 

Gastronomické zážitky v Schlosshotel Ischgl okouzlí nejen vaše chuťové pohárky, ale také váš zrak. Potěší vás jak interiéry všech tří restaurací, tak vizuální prezentace jídla, na kterou klade zdejší kuchařský personál velký důraz.

Kristallsaal můžete hodovat v pompézních prostorech plných mramoru a krystalů značky Swarovski. Budete si zde připadat jako na večeři u královské rodiny. Naopak útulné prostředí a tyrolský šarm najdete v příjemné restauraci Schlossherrnstube. Ve vinném sklípku a taverně Weinestube si můžete pochutnat na tyrolských specialitách a nejlepší gourmet pizze v Ischglu.

Aktivity v Schlosshotel Ischgl

Pokud si pro svou dovolenou vyberete Schlosshotel Ischgl, rozhodně se nebudete nudit.

Hotel se nachází kousek od lyžařského střediska Silvretta Arena, které patří k těm nejlepším v Rakousku. Čeká na vás 238 km sjezdovek, které jsou díky své vysoké poloze a kvalitnímu zasnežování zaručené bílé od konce listopadu do dubna. Silvretta Arena je rozmanitým a moderním rájem pro zkušené lyžaře, kteří vyhledávájí pulsující středisko. Lyžování zde můžete propojit s hudebními zážitky během koncertů k zahájení a ukončení sezony, na kterých pravidelně vystupují největší hudební hvězdy světa. Nebo můžete sjet na švýcarskou stranu střediska do bezcelního města Samnaun a strávit odpoledne nákupy

Večer můžete oslavit život v jednom z hotelových champagne barů, kde se pravidelně pořádají velkolepé večírky. A až si naplno vychutnáte všech aktivit, které Ischgl nabízí, můžete si zajít na masáž nebo kosmetiku do místního Schloss Spa, ve kterém na vás čeká mimojiné i finská sauna nebo čajový bar

Jak zařídit dovolenou v Schlosshotel Ischgl 

Dovolenou v Rakousku v Schlosshotel Ischgl vám zdarma připraví na míru tým travel designerů Exclusive Tours. Vyberete si termín, nejvhodnější letecké spojení, kategorii ubytování a další detaily dovolené přesně podle Vašich požadavků.

Stačí vyplnit kontaktní formulář nebo můžete rovnou zavolat jednomu z našich travel consultantů. 

Nevybrali jste si? Pomůžeme vám

Michaela Pipek

Michaela Pipek

chief travel designer

+420 739 808 000 pipek@exclusivetours.com

Nebo nám napište

Zaškrtnutím pole souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v Informacích o zpracování osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.