V zajetí hor

Luxusní hotel The Chedi Andermatt se nachází v centru švýcarské horské vesničky a lyžařského střediska Andermatt, necelé dvě hodiny soukromou hotelovou limuzínou z letiště v Curychu. Andermatt v sobě spojuje luxus, tradice a nádhernou přírodu v srdci majestátních Alp. A to vše najdete i v hotelu řetězce The Chedi. K tomu vás v něm čeká 123 pokojů a suitů rozdělených do několika kategorií, osm barů a restaurací a prostorné a exkluzivní spa, ukrývající 35 m dlouhý bazén, ze kterého máte nádherný výhled na panorama okolních hor a také golfové hřiště o osmnácti jamkách. To je také jeden z mnoha důvodů, proč byl The Chedi Andermatt vyhlášen prestižním francouzským průvodcem po světě luxusu, Gault Millau, hotelem roku 2017.

Video o The Chedi Andermatt

Virtuální prohlídka

Ubytování v The Chedi Andermatt

The Chedi Andermatt nabízí několik kategorií ubytování v podobě pokojů a suitů, z nichž ani jeden není menší 52 m². Výzdoba inspirovaná díly slavného umělce, Paula Rubense, je jen vkusným doplňkem přepychu, který pokoje poskytují. Již základní kategorie Deluxe Room vás potěší vlastním krbem a nádherným výhledem na okolní Alpy a celkem se v nich mohou ubytovat až dva dospělí a dvě děti.

Rodiny s dětmi zajisté ocení i prostornější Deluxe Suity o 110 m² pro čtyři osoby a skutečně rozsáhlé Grand Deluxe Suity o 190 m², v nichž se můžete ubytovat až v šesti lidech. Vlastní krb, oddělený obývací prostor, minibar a v některých suitech i vlastní vitrína s vínem podle vašeho uvážení.

Největší přepych vás však čeká ve skutečně obrovském Furka Suite, rozkládajícím se na 330 m². Suite spíš připomíná menší chalet a naleznete v něm luxusně vybavenou kuchyni, obývací pokoj a samozřejmě nádherný výhled po okolí přímo od krbu. A také vlastní spa a tři ložnice.

Pokud by vám ani to nestačilo, The Chedi Andermatt nabízí jedinečnou možnost pořídit si v Andermattu vlastní rezidenci, což je proces, který běžně podléhá přísným švýcarským zákonům. Hotel The Chedi Andermatt však získal výjimku, která vám umožní získat vlastní chalet.

Stravování v The Chedi Andermatt

V The Chedi Andermatt si na nic nehrají. Proto jsou jejich jednotlivé restaurace a bary jasně pojmenované a v každém se vám dostane prvotřídního servisu a gourmet kuchyně. Nejčastěji navštívíte The Restaurant, který je otevřený od snídaní po večeři a servíruje evropskou i asijskou kuchyni. Rozhodně však nevynechejte místní báječnou japonskou restauraci, či The Wine and Cigar Library, kde si můžete v pohodlí velkého ušáku přečíst knihu z dobře zásobené knihovny v doprovodu kvalitního doutníku, a ještě lepšího pití.

Aktivity v The Chedi Andermatt

Vynecháme-li skutečnost, že v The Chedi Andermatt jste uprostřed luxusního lyžařského střediska Andermatt, hotel sám o sobě nabízí mnoho aktivit. Má vlastní kluziště, na němž si můžete zabruslit a nedaleko se nachází skvělé osmnáctijamkové golfové hřiště. A najdete tu také rozsáhlý The Health Club, který se rozkládá na 2400 m² a z The Chedi Andermatt tak činí jeden z nejlepších wellness hotelů v celém Švýcarsku. Můžete také navštívit kadeřnický salon, v němž se vám budou věnovat ti největší mistři v oboru, v čele s Pedrem Sanchezem.

Jak zařídit dovolenou v The Chedi Andermatt

Dovolenou ve Švýcarsku v The Chedi Andermatt Vám zdarma připraví na míru tým travel designerů Exclusive Tours. Vyberete si termín, nejvhodnější letecké spojení, kategorii ubytování a další detaily dovolené přesně podle Vašich požadavků.

Stačí vyplnit kontaktní formulář nebo můžete rovnou zavolat Petru Udavskému na telefonní číslo +420 777 533 603.

Nevybrali jste si? Pomůžeme vám

Petr Udavský

Petr Udavský

chief travel consultant

+420 777 533 603 udavsky@exclusivetours.com
Jakub Huja

Jakub Huja

travel consultant

+420 777 533 494 huja@exclusivetours.com

Nebo nám napište