Osmdesát let rodinné tradice a luxusu

Hotel Gasthof Post krášlí světoznámou baštu gourmet kuchyně, město Lech. Nedaleko se navíc nachází Arlberg, kolébka alpského lyžování. Hotel vás vřele přivítá pohostinností, luxusem a výtečnou kuchyní, na kterých je poznat již 80 let péče rodiny Moosbruggerových. Přidejte k tomu venkovní bazén s báječným výhledem, parfumérii, kde vám poradí, jaká je ta správná vůně pro vás, tři restaurace a oblíbený bar spisovatele Ludwiga Bemelmanse, který nese jeho jméno, a máte dokonalý prázdninový mix. Hotel patří do skupiny Relais & Châteux, která zaručuje to nejluxusnější ubytování. 

Podívejte se na video

Gasthof-Post-Lech

Ubytování v Gasthof Post Lech

V hotelu Gasthof Post Lech si budete připadat, jako kdybyste tu bydleli odjakživa. Hotel nabízí 46 přepychově vybavených pokojů a suit, v tradičním rustikálním, nebo inovativním moderním stylu. Tak jako v rodinném domě, každý pokoj je jiný a má své neopakovatelné kouzlo. Všechny jsou ale zařízené s respektem k alpské tradici a velkou láskou k detailu. Obklopí vás pečlivě vybrané starožitnosti, lovecké trofeje, umělecky malovaný nábytek i dokonalé technické vybavení.

S výběrem pokoje či suity přesně pro vás vám rádi poradíme.

Oblažte své chuťové pohárky

Hotel Gasthof Post Lech sídlí ve světoznámé baště gourmet kuchyně, městě Lech. Věřte, že si tu vskutku pochutnáte, jelikož zde prestižní francouzský průvodce po restauracích Gault et Millau rozdal nejvíce bodů na obyvatele na celém světě. A také se tu pravidelně koná LöffelWeise Lech, festival té nejlepší světové kuchyně. Na výběr máte ze tří špičkových restaurací. Po večerech navštívíte oblíbený bar spisovatele Ludwiga Bemelmanse, který nese jeho jméno. 

Jak se zabavit?

Když vyrazíte z hotelu Gasthof Post Lech ven, rozprostře se před vámi nejen Lech, ale také Arlberg. Arlberg je kolébka alpského lyžování a největší propojené středisko v Rakousku, s více jak 300 km sjezdovek. Kromě klasického lyžování si zde vyzkoušíte například jízdu se psím spřežením nebo curling. Večer na vás pak bude čekat horký čaj s voňavým štrůdlem u plápolajícícho ohně. Nebo se půjdete zrelaxovat do hotelových lázní. I v létě vás však Gasthof Post nadchne. Vyberete si výlet po okolních horách pěšky nebo na kole s místním průvodcem, golf, návštěvu známého Bregenz Festival nebo Lech Classic Musik Festival či prostě jen snídani v trávě?

Jak zařídit dovolenou v Gasthof Post Lech

Dovolenou v Rakousku v Gasthof Post Lech vám zdarma připraví na míru tým travel designerů Exclusive Tours. Vyberete si termín, nejvhodnější letecké spojení, kategorii ubytování a další detaily dovolené přesně podle vašich požadavků.

Stačí vyplnit kontaktní formulář nebo můžete rovnou zavolat jednomu z našich travel consultantů. 

Nevybrali jste si? Pomůžeme vám

Michaela Pipek

Michaela Pipek

chief travel designer

+420 739 808 000 pipek@exclusivetours.com

Nebo nám napište

Zaškrtnutím pole souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v Informacích o zpracování osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.