Luxus a pohostinnost Stubaiských Alp

Rodinný hotel Jagdhof najdete ve Stubaiských Alpách. Přepychová rezidence v kouzelné krajině vám dopřeje pocit králů hor. V zimě poskytne ideální zázemí pro zimní radovánky, od lyžování s vlastním ski guidem po výlety na sněžnicích. V létě si zde užijete horskou turistiku, tenis nebo alpský golf. Hotel patří do skupiny Relais & Châteaux a splňuje přísná kritéria nejluxusnějšího ubytování. Venkovský styl lovecké chaty propojuje s moderním luxusem. Jeho pýchou je veliké wellness centrum a lázně, které můžete mít jen sami pro sebe.

Podívejte se na video

spa-Jagdhof

Ubytování ve SPA Hotel Jagdhof

Jakmile vejdete do svého pokoje v hotelu Jagdhof, budete se cítit dobře. Pětihvězdičkový Jagdhof nabízí 71 luxusních pokojů a suit s jedinečným designem v tyrolském stylu. V každém pokoji budete obklopeni starožitným nábytkem, obložením z kvalitního borovicového dřeva, tyrolskými kamny a tradičními uměleckými díly, vše v hávu současného komfortu. Z balkónů a oken se budete kochat nádhernými výhledy na okolní horskou krajinu. V ceně pokoje je zahrnutý široký servis.

S výběrem pokoje či suity přesně pro vás vám rádi poradíme.

 

Oblažte své chuťové pohárky

Vynikající alpská jídla, klasické fondue, vybrané kulinární delikatesy či mezinárodní speciality si v Jagdhofu dopřejete v cenami ověnčené restuaraci Hubertus Stube, okouzlující Gourmet Gondole, jedné ze šesti tradičních tyrolských „stuben“ nebo venku na slunné terase. Jasnou romantickou volbou je Gourmet Gondola. V kabině lanovky, která je proměněná v malou restauraci, si můžete dopřát vyhlášené degustační menu s typicky rakouskou kuchyní. Skvěle vybavený sklep má na výběr z 20 000 lahví vína. Zdejší obsluha je velmi pozorná a zároveň decentní. Nemusíte říct ani slovo a sommelier vám už otevírá vaše oblíbené víno.

Jak se zabavit?

Jagdhof vám poskytne skvělé zázemí pro zimní radovánky. Ať už toužíte lyžovat na ledovci, sjíždět svahy na snowboardu nebo sáňkách, běžkovat nebo zkusit sněžnice, zde se o vás postarají. V létě je Jagdhof ideálním místem pro odpočinek mezi turistickými výpravami. V hotelu potkáte majitele, kteří vám doporučí vyzkoušené stezky a vybaví vás na cestu. Navrch přidají i zážitek ve formě rybaření v řece Ruetzbach anebo domluví zkušeného lovce, se kterým se vydáte do lesů pořídit si vlastní trofej. Kromě toho si zahrajete tenis či golf. Po nabitém dni si nádherně odpočinete v místních rozlehlých lázních.

Jak zařídit dovolenou ve SPA Hotel Jagdhof

Dovolenou v Rakousku ve SPA Hotel Jagdhof vám zdarma připraví na míru tým travel designerů Exclusive Tours. Vyberete si termín, nejvhodnější letecké spojení, kategorii ubytování a další detaily dovolené přesně podle vašich požadavků.

Stačí vyplnit kontaktní formulář nebo můžete rovnou zavolat jednomu z našich travel consultantů. 

Nevybrali jste si? Pomůžeme vám

Michaela Pipek

Michaela Pipek

chief travel designer

+420 739 808 000 pipek@exclusivetours.com

Nebo nám napište

Zaškrtnutím pole souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v Informacích o zpracování osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.