Brázděte vody Francie na luxusních bárkách

Zážitky Dovolená na jachtě

Na palubách těchto francouzských přepychových korábů vás čeká odpočinkové tempo, každý den nový přístav, luxusní kuchyně a uvolněná atmosféra. Ten nejmenší je pro 4 osoby, největší až pro 12. Poznáte tak ty nejmalebnější trasy Francie, její historii i nádherná zákoutí skrývající nejen kvalitní víno. A je jen na vás, jak celá plavba proběhne.

Francie Belmond Amaryllis

 

Na vodě ve Francii

Francie nabízí nepřeberné množství oslnivých krás a každý si zajisté najde tu svou. Romantický výlet do Paříže, návštěva středověkých vesniček v Provence či prohlídka burgundských vinic, to jsou jen některé z možností, jak objevit tuto nádhernou zemi. Nastoupit ale můžete i na jednu z luxusních bárek Belmond a projet si Francii po hladině zdejších řek a kanálů.

Výběr bárek Belmond

Celkem máte na výběr ze 7 bárek, na jejichž palubě můžete strávit 7 dní a 6 nocí. Každou z lodí během plavby doprovází vůz, který funguje jako transfer na mnohé exkurze na pevnině, během nichž se seznámíte s krásami měst, vesnic, vinic i historických hradů. Avšak můžete prostě jen zůstat na palubě, nasávat čerstvý vzduch a kochat se výhledem.

Francie Belmond aif-lil-gst-lounge04

 

Belmond Alouette

Nejmenší z lodí – Belmond Alouette – je pro 2 až 4 osoby. Je proto ideální pro komorní romantický výlet od monumentálního hradu Carcassonne, skrz Canal du Midi, až do Béziers. Po cestě si užijete ochutnávky vynikajících vín, párovaných s luxusní kuchyní, navštívíte prastarou vesnici Minerve, malebné trhy v Narbonne či cisterciánský klášter l’Abbaye de Fontfroide. A pokud by se vám nechtělo chodit po památkách, vždy si můžete zahrát pétanque u sklenky šampaňského.

Francie Belmond Alouette  aif-alo-ext01.jpg

 

Belmond Napoleon

Můžete se však také domluvit se skupinou přátel a vyrazit na Belmond Napoleon, největší bárku flotily Belmond, která pojme až 12 hostů najednou. S ní navštívíte římské ruiny v Arles, kde mimo jiné žil i Vincent van Gogh, podíváte se do St. Rémy, kde se zúčastníte ochutnávky olivových olejů, proplujete pod slavným mostem v Avignonu a vychutnáte si degustaci vína přímo na vinicích Châteauneuf-du-Pape. Společně se svým šéfkuchařem vyrazíte na trhy v La Voulte a vyberete ingredience k obědu. Nebo se prostě můžete naložit do jacuzzi a strávit tam za zvuků piana celou cestu.

Francie Belmond Napoleon aif-nap-gst-lounge01

 

Belmond Amaryllis

Zlatou střední cestu představuje bárka Belmond Amaryllis, se kterou se vydáte z Dijonu do St. Léger. Pojme až 8 hostů a navštívíte s ní oblast Côte d'Or, odkud pocházejí jedny z nejslavnějších světových vín. Podíváte se i do Grey Poupon, obchodu s hořčicí, který se nachází přímo v Dijonu. Další zastávkou bude burgundské hlavní město vína Beaune a uvidíte i poslední stojící rezidenci burgundských vévodů Château de Germolles. A po každém z těchto výletů vás na lodi čeká vyhřívaný bazén.

Francie Belmond Amaryllis aif-ama-ext04

 

Týden plný poznání, romantiky, přepychu i dobrodružství

Všechny cesty lodí mají několik společných poznávacích znaků. Na začátku se přivítáte a seznámíte s posádkou nad sklenkou luxusního šampaňského, posléze vás čeká výtečná večeře a ubytování v přepychové kajutě. K tomu přidejte krásné výhledy, možnost střídat zážitky a závěrečnou gala večeři a máte před sebou nádherný týden plný poznání, romantiky, přepychu i dobrodružství, na který jen tak nezapomenete.

Francie Belmond aif-lil-gst-pool-top-deck01

 

Vybrané ubytování


Tipy na další zážitky

Scenic Luxury Cruises & Tours

Scenic Luxury Cruises & Tours

Plavte se po světových řekách a oceánech. Zažijte ultraluxusní plavbu se zvýšenou bezpečností a maximálním komfortem. Poznejte svět z palub luxusních lodí.

Objevte více
F1 – Velká cena Monaka 2023 z paluby luxusní jachty

F1 – Velká cena Monaka 2023 z paluby luxusní jachty

Užijte si zábavu a sledování Velké ceny Monaka Formule 1 z paluby luxusní superjachty zakotvené přímo u závodní dráhy se zajímavým doprovodným programem.

Objevte více
Cestujte po světě na palubách luxusních lodí

Cestujte po světě na palubách luxusních lodí

Zažijte vytříbený luxus a tradici zaoceánských lodí, vydejte poznat svět z palub luxusních lodí a nechte se dovézt na místa, kam byste se jinak nedostali.

Objevte více
Depositphotos_183786274_xl-2015

„Možností je samozřejmě výrazně více, proto, pokud vás cesty po francouzských řekách zaujaly, nás kontaktujte, vybereme plavbu plně vyhovující vašim představám.“