Na týden kovbojem

Zážitky Aktivní odpočinek

Jedním místem, kde z vás za okamžik udělají drsného kovboje, ale přitom se nebudete muset účastnit žádného nebezpečného duelu před hostincem v pravé poledne, je The Ranch at Rock Creek v americké Montaně. Z tohoto luxusního ranče se totiž vždy vrátíte ve zdraví a perfektně odpočatí. Avšak zastřílet si tu určitě můžete a zdaleka nejen to.

The Ranch at Rock Creek

 

Zažijte Divoký západ na nejluxusnějším ranči v USA

The Ranch at Rock Creek leží v Gold Country, což je jedno z nejmalebnějších montanských údolí a ranč se nachází na původní usedlosti z 19. století. Je členem National Geographic Unique Lodges of the World a také jediným rančem, který je uveden v cestovním průvodci Five-Star magazínu Forbes. Zároveň je členem asociace Relais & Chateaux, takže pokud se rozhodnete na ranč zavítat, čeká vás skutečně kvalitní, jedinečný a autentický zážitek.

Ubytování na ranči

Při plné obsazenosti zvládne ranč pohodlně ubytovat a zařídit program pro celkem 125 hostů v několika rozličných kategoriích ubytování, od luxusních suitů až po prostorné pětiložnicové roubené chaty či zrestaurovanou historickou, avšak přepychově vybavenou stodolu.

The Ranch at Rock Creek_Loft_bed-1640x760-1066x570

 

Stravování na ranči

K tomu připočtěte All Inclusive program v tradičním, bohatém americkém stylu a spousty zábavy, která je dostupná jak na samotném ranči, tak v okolní pohádkově krásné přírodě, po níž vás provedou profesionální průvodci.

The Ranch at Rock Creek_Dining-Seasoning-BBQ

 

Aktivity na ranči

Můžete podniknout výpravy do neposkvrněné přírody. Můžete si vyzkoušet, jak místní v dobách dávno minulých zkoušeli zbohatnout, když v dolech kutali safíry, můžete však také podniknout jednu z mnoha exkurzí helikoptérou, nebo vyrazit na lyže, jelikož Montana kromě krásných údolí nabízí svým návštěvníkům i lyžařské středisko vzdálené jen 35 minut od ranče. Helikoptérou pak ještě méně.

The Ranch at Rock Creek_DSC_0660-1-1640x760

 

Mokasíny, laso, rodeo!

Nebo se můžete věnovat zábavě jako vystřižené z westernu, natáhnout si mokasíny, párkrát roztočit laso nad hlavou a podívat se na opravdové rodeo, kdy se zkušení a protřelí kovbojové pokouší zkrotit divoké a vzpouzející se hřebce. Mezi další možnosti patří muškaření v místních divokých potocích, v nichž narazíte na pestrou paletu pstruhů a dalších říčních ryb, a také spousta sezónních aktivit. Například rybaření v ledu, jízda na koněm tažených saních či výlety na běžkách v zimě, nebo naopak nedaleké golfové hřiště, sjíždění divoké vody na kajacích a říční safari v létě.

The Ranch at Rock Creek_IMG_6033-2-2-1640x760

 

Střelba pod odborným dohledem

Jedním ze zlatých hřebů ranče je kromě jeho stájí i místní Rod & Gun Club, kde si můžete půjčit ze širokého výběru střelných zbraní a vyrazit pod odborným vedením na střelnici. Střílet můžete z pestré škály brokovnic. Vyzkoušíte si střelbu z malorážky, sestřelíte pár hliněných holubů, zkusíte si kolty, které znáte z filmů Clinta Eastwooda a Sergia Leoneho a nakonec do ruky dostanete i ikonické opakovací pušky, v čele se slavnou winchestrovkou. Na chuť si však přijdou i vyznavači modernějšího střeleckého vybavení.

The Ranch at Rock Creek_Sporting-Clays-5-Stand-2021

 

Aktivity pro děti

A aby toho nebylo málo, zatímco vy budete zkoušet svoje schopnosti přežití v divočině, o vaše děti se postarají v místním Little Grizzly Clubu, kde je naučí, jak správně rybařit, ukáží jim krásy americké přírody a zabaví je tak na dlouhé hodiny.

The Ranch at Rock Creek_little-grizzlies-hero

 

Odpočinek

Vy si po dlouhém a perném dni tvrdé dřiny můžete odpočinout v místním spa, kde o vás budou pečovat ruce zkušených masérů a masérek.

The Ranch at Rock Creek_Granite-Spa-accommodation-massage

 

Vybrané hotely


Tipy na další zážitky

Výlet na Le Morne

Výlet na Le Morne

Vystoupejte s námi na horu Le Morne Brabant, ikonu Mauricia, a odměnou vám bude neskutečný výhled uprostřed jedinečné přírody plné unikátních druhů rostlin.

Objevte více
Legendy hlubokých moří

Legendy hlubokých moří

Kromě manty obrovské mohou potápěči na Maledivách narazit na největší druh žraloka na světě – žraloka velrybího.

Objevte více
Rakousko v zimě

Rakousko v zimě

Hlavními trumfy zimního Rakouska je dostatek sněhu, moderní a kvalitní lanovky, rodinná atmosféra a pohostinnost místních a vynikající dostupnost z ČR.

Objevte více
Depositphotos_183786274_xl-2015

„Staňte se na chvíli kovbojem a zažijte Divoký západ na nejluxusnějším ranči v USA.“

Matěj Polák

Travel Designér