Na týden kovbojem

Zážitky Dobrodružství

Jedním místem, kde z vás za okamžik udělají drsného kovboje, ale přitom se nebudete muset účastnit žádného nebezpečného duelu před hostincem v pravé poledne, je The Ranch at Rock Creek v americké Montaně. Z tohoto luxusního ranče se totiž vždy vrátíte ve zdraví a perfektně odpočatí. Avšak zastřílet si tu určitě můžete a zdaleka nejen to.

The Ranch at Rock Creek

 

Zažijte Divoký západ na nejluxusnějším ranči v USA

The Ranch at Rock Creek leží v Gold Country, což je jedno z nejmalebnějších montanských údolí a ranč se nachází na původní usedlosti z 19. století. Je členem National Geographic Unique Lodges of the World a také jediným rančem, který je uveden v cestovním průvodci Five-Star magazínu Forbes. Zároveň je členem asociace Relais & Chateaux, takže pokud se rozhodnete na ranč zavítat, čeká vás skutečně kvalitní, jedinečný a autentický zážitek.

Ubytování na ranči

Při plné obsazenosti zvládne ranč pohodlně ubytovat a zařídit program pro celkem 125 hostů v několika rozličných kategoriích ubytování, od luxusních suitů až po prostorné pětiložnicové roubené chaty či zrestaurovanou historickou, avšak přepychově vybavenou stodolu.

The Ranch at Rock Creek_Loft_bed-1640x760-1066x570

 

Stravování na ranči

K tomu připočtěte All Inclusive program v tradičním, bohatém americkém stylu a spousty zábavy, která je dostupná jak na samotném ranči, tak v okolní pohádkově krásné přírodě, po níž vás provedou profesionální průvodci.

The Ranch at Rock Creek_Dining-Seasoning-BBQ

 

Aktivity na ranči

Můžete podniknout výpravy do neposkvrněné přírody. Můžete si vyzkoušet, jak místní v dobách dávno minulých zkoušeli zbohatnout, když v dolech kutali safíry, můžete však také podniknout jednu z mnoha exkurzí helikoptérou, nebo vyrazit na lyže, jelikož Montana kromě krásných údolí nabízí svým návštěvníkům i lyžařské středisko vzdálené jen 35 minut od ranče. Helikoptérou pak ještě méně.

The Ranch at Rock Creek_DSC_0660-1-1640x760

 

Mokasíny, laso, rodeo!

Nebo se můžete věnovat zábavě jako vystřižené z westernu, natáhnout si mokasíny, párkrát roztočit laso nad hlavou a podívat se na opravdové rodeo, kdy se zkušení a protřelí kovbojové pokouší zkrotit divoké a vzpouzející se hřebce. Mezi další možnosti patří muškaření v místních divokých potocích, v nichž narazíte na pestrou paletu pstruhů a dalších říčních ryb, a také spousta sezónních aktivit. Například rybaření v ledu, jízda na koněm tažených saních či výlety na běžkách v zimě, nebo naopak nedaleké golfové hřiště, sjíždění divoké vody na kajacích a říční safari v létě.

The Ranch at Rock Creek_IMG_6033-2-2-1640x760

 

Střelba pod odborným dohledem

Jedním ze zlatých hřebů ranče je kromě jeho stájí i místní Rod & Gun Club, kde si můžete půjčit ze širokého výběru střelných zbraní a vyrazit pod odborným vedením na střelnici. Střílet můžete z pestré škály brokovnic. Vyzkoušíte si střelbu z malorážky, sestřelíte pár hliněných holubů, zkusíte si kolty, které znáte z filmů Clinta Eastwooda a Sergia Leoneho a nakonec do ruky dostanete i ikonické opakovací pušky, v čele se slavnou winchestrovkou. Na chuť si však přijdou i vyznavači modernějšího střeleckého vybavení.

The Ranch at Rock Creek_Sporting-Clays-5-Stand-2021

 

Aktivity pro děti

A aby toho nebylo málo, zatímco vy budete zkoušet svoje schopnosti přežití v divočině, o vaše děti se postarají v místním Little Grizzly Clubu, kde je naučí, jak správně rybařit, ukáží jim krásy americké přírody a zabaví je tak na dlouhé hodiny.

The Ranch at Rock Creek_little-grizzlies-hero

 

Odpočinek

Vy si po dlouhém a perném dni tvrdé dřiny můžete odpočinout v místním spa, kde o vás budou pečovat ruce zkušených masérů a masérek.

The Ranch at Rock Creek_Granite-Spa-accommodation-massage

 

Vybrané hotely


Tipy na další zážitky

Cesta kolem světa s Four Seasons

Cesta kolem světa s Four Seasons

S námi ji díky luxusním private jetům stihnete i za kratší dobu než Phileas Fogg. Například soukromé letadlo Four Seasons vás dopraví do více než 9 destinací za pouhé tři týdny.

Objevte více
Z výšky Burj Al Arab na hrb velblouda

Z výšky Burj Al Arab na hrb velblouda

Vydejte se také na okraj Dubaje do kempu uprostřed pouště, kde kromě tradiční arabské kávy, kterou dostanete na uvítanou, můžete ochutnat i velbloudí maso.

Objevte více
Cesta kolem světa za 25 dní

Cesta kolem světa za 25 dní

Cesta privátním letadlem Airbus 340, 25 dní, 9 destinací, all-inclusive, komfortní cesta a řada nezapomenutelných zážitků. 2.–26. 10. 2024, odlet z Paříže.

Objevte více
Depositphotos_183786274_xl-2015

„Staňte se na chvíli kovbojem a zažijte Divoký západ na nejluxusnějším ranči v USA.“

Matěj Polák

Senior Private Travel Designer