Dovolená pro rodiny s dětmi i páry hledající krásnou přírodu

V tomto resortu naleznete klid a pohodu. Je totiž na hony vzdálený moderní civilizaci, uprostřed tropické přírody parku Port Luanay na hlavním seychelském ostrově Mahé. Pod zelenými kopci, tyčícími se nad blankytně modrou lagunou, se nalézají moderní vily a suity. Všechny nabízejí hodně prostoru a soukromí rodinám s dětmi i párům na romantické dovolené. U hotelu jsou dvě písčité pláže s pozvolným vstupem do vody a naleznete zde po pěti barech a restauracích. Věnovat se zde můžete také řadě aktivit na souši i ve vodě.

Video o Constance Ephélia

Virtuální prohlídka

Ubytování v resortu Constance Ephélia

Vybírat můžete z prostorných suit a luxusních vil s vlastním bazénem. Suity jsou umístěny v přízemí či patře a z jejich balkónů je hezký výhled na oceán. Jsou moderně vybaveny a poskytnou dostatek prostoru pro každého.

Náročnějším klientům či početným rodinám pak doporučujeme ubytování ve vilách s bazénem. Některé z nich jsou ve svahu, odkud je úchvatný výhled na lagunu. Další leží přímo na pláži a v blízkosti hotelových lázní. Ve vilách máte k dispozici asistenta, na kterého se můžete obracet například s žádostmi o rezervaci v restauraci nebo při přípravách výletů.

Restaurace v resortu Constance Ephélia

V resortu Constance Ephélia se nachází pět barů a pět restaurací. Každá má svůj vlastní koncept a elegantní design. Resort vychází vstříc také dětem, a proto nabízí pestrá menu pro všechny věkové kategorie. V hlavní restauraci Corossol Live podávají jídla v bufetovém stylu. Restaurace je rozdělena do několika částí, přičemž každá z nich je zaměřena na jinou kuchyni. Další restaurace nabízejí rozmanité pokrmy inspirované chutěmi z celého světa. Můžete v nich okusit jídla z darů moře, pizzu, ale třeba také sushi. V hotelových barech na vás čeká pestrá nabídka lahodných a osvěžujících koktejlů, které můžete usrkávat nejen během večerních hudebních představení.

Aktivity v Constance Ephélia

V resortu naleznete dvě krásné pláže s lehátky a slunečníky. Jelikož resort leží v klidné zátoce, jsou místní vody ideální k tomu si pořádně zaplavat. Hotel nabízí řadu vodních sportů a množství výletů, na kterých objevíte krásy panenské přírody seychelských ostrovů. A pro rodiče je tu dětský klub s bohatým programem, ve kterém mohou své ratolesti svěřit do péče hotelového personálu. Pomyslnou třešničku na dortu pak představují velké lázně Shiseido, které leží vprostřed nádherné tropické zahrady.

Jak zařídit dovolenou v resortu Constance Ephélia

Dovolenou na Seychelách v Constance Ephélia Vám zdarma připraví na míru tým travel designerů Exclusive Tours. Vyberete si termín, nejvhodnější letecké spojení, kategorii ubytování a další detaily dovolené přesně podle Vašich požadavků.

Stačí vyplnit kontaktní formulář nebo můžete rovnou zavolat jednomu z našich travel consultantů. 

Pro tento hotel platí v některých termínech speciální akce: "Při včasné rezervaci můžete využít slevu až 25%." Bližší informace Vám rádi sdělí naši travel designeři.

Nevybrali jste si? Pomůžeme vám

Zuzana Pozlovská

Zuzana Pozlovská

chief travel designer

+420 777 533 675 pozlovska@exclusivetours.com
Martin Adam

Martin Adam

travel consultant

+420 777 928 840 adam@exclusivetours.com
Michaela Pipek

Michaela Pipek

travel consultant

+420 608 848 844 pipek@exclusivetours.com

Nebo nám napište

V tomto hotelu je pro vybrané termíny k dispozici speciální akce:

Zobrazit více

Při včasné rezervaci můžete využít slevu až 25%.

objednat