Dovolená pro rodiny s dětmi i páry hledající krásnou přírodu

V tomto resortu naleznete klid a pohodu. Je totiž na hony vzdálený moderní civilizaci, uprostřed tropické přírody parku Port Luanay na hlavním seychelském ostrově Mahé. Pod zelenými kopci, tyčícími se nad blankytně modrou lagunou, se nalézají moderní vily a suity. Všechny nabízejí hodně prostoru a soukromí rodinám s dětmi i párům na romantické dovolené. U hotelu jsou dvě písčité pláže s pozvolným vstupem do vody a naleznete zde po pěti barech a restauracích. Věnovat se zde můžete také řadě aktivit na souši i ve vodě.

Video o Constance Ephélia

Virtuální prohlídka

Ubytování v resortu Constance Ephélia

Vybírat můžete z prostorných suit a luxusních vil s vlastním bazénem. Suity jsou umístěny v přízemí či patře a z jejich balkónů je hezký výhled na oceán. Jsou moderně vybaveny a poskytnou dostatek prostoru pro každého.

Náročnějším klientům či početným rodinám pak doporučujeme ubytování ve vilách s bazénem. Některé z nich jsou ve svahu, odkud je úchvatný výhled na lagunu. Další leží přímo na pláži a v blízkosti hotelových lázní. Ve vilách máte k dispozici asistenta, na kterého se můžete obracet například s žádostmi o rezervaci v restauraci nebo při přípravách výletů.

Restaurace v resortu Constance Ephélia

V resortu Constance Ephélia se nachází pět barů a pět restaurací. Každá má svůj vlastní koncept a elegantní design. Resort vychází vstříc také dětem, a proto nabízí pestrá menu pro všechny věkové kategorie. V hlavní restauraci Corossol Live podávají jídla v bufetovém stylu. Restaurace je rozdělena do několika částí, přičemž každá z nich je zaměřena na jinou kuchyni. Další restaurace nabízejí rozmanité pokrmy inspirované chutěmi z celého světa. Můžete v nich okusit jídla z darů moře, pizzu, ale třeba také sushi. V hotelových barech na vás čeká pestrá nabídka lahodných a osvěžujících koktejlů, které můžete usrkávat nejen během večerních hudebních představení.

Aktivity v Constance Ephélia

Hotel se může chlubit dvěma krásnými plážemi, na kterých si mohou hosté vychutnat ničím nerušenou relaxaci u křišťálově čistého moře. Ty aktivnější zase potěší půjčovna zařízení pro řadu vodních sportů a bohatý výběr nejrůznějších výletů, na kterých objeví krásy panenské přírody seychelských ostrovů. Velká pozornost je tu také věnována malým hostům, pro něž je tu připraven dětský klub. V jeho areále najdete dětské hřiště a mělký bazén, ve kterém mohou skotačit i ty nejmladší děti, a díky koutku s počítači si na své přijdou i milovníci počítačových her. Dokonce se v hotelu pořádají tematické dni, během kterých si mohou děti vyzkoušet, jak se dělá pizza, zmrzlina nebo smoothie.

Jak zařídit dovolenou v resortu Constance Ephélia

Dovolenou na Seychelách v Constance Ephélia Vám zdarma připraví na míru tým travel designerů Exclusive Tours. Vyberete si termín, nejvhodnější letecké spojení, kategorii ubytování a další detaily dovolené přesně podle Vašich požadavků.

Stačí vyplnit kontaktní formulář nebo můžete rovnou zavolat jednomu z našich travel consultantů. 

Pro tento hotel platí v některých termínech speciální akce: "Při včasné rezervaci můžete využít slevu až 25%." Bližší informace Vám rádi sdělí naši travel designeři.

Nevybrali jste si? Pomůžeme vám

Michaela Pipek

Michaela Pipek

chief travel designer

+420 739 808 000 pipek@exclusivetours.com

Nebo nám napište

Zaškrtnutím pole souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v Informacích o zpracování osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.

V tomto hotelu je pro vybrané termíny k dispozici speciální akce:

Zobrazit více

Při včasné rezervaci můžete využít slevu až 25%.

objednat