Romantický ráj na Seychelách pro milovníky golfu a krásných pláží

Constance Lémuria se nachází v severozápadní části ostrova Praslin. Hotelové budovy jsou rozmístěny mezi tropickými palmami, které vrhají stín na bělostný písek. V jejich blízkosti jsou tři nádherné pláže, přičemž jedna z nich, Anse Georgette, je považována za vůbec nejhezčí na ostrově. Tento resort na Seychelách je jasnou volbou všech golfistů, jelikož jeho součástí je 18jamkové hřiště. Nejčastěji resort Constance Lémuria vyhledávají páry na romantické dovolené, jelikož svým hostům poskytuje velkou míru soukromí. Během pobytu se můžete věnovat řadě sportovních aktivit, relaxaci nebo poznávat krásy Seychelských ostrovů.

Video o Constance Lémuria

Virtuální prohlídka

Ubytování v resortu Constance Lémuria

V resortu se můžete ubytovat v prostorných suitech, i ve vilách o několika ložnicích a vlastním bazénem. Resort Lémuria je však velmi rozlehlý a proto se některé vily nacházejí poměrně daleko od hotelového zázemí. Hotel však pro vaše pohodlí nabízí i club car service, takže si můžete objednat vozítko pro překonání větších i menších vzdáleností.

Příjemně světlé suity jsou uspořádány do bloků po čtyřech a navrženy tak, aby měl každý pár či rodina dostatek soukromí. Junior Suite poskytuje dostatečný luxus a vybavení, má hezkou terasu a postel velikosti king size. Chcete-li více prostoru, zvolte Senior Suite, která je dvakrát větší, má prostornější terasu a samostatnou obývací místnost.

Pro rodiny s dětmi jsou přímo stvořené vily o dvou ložnicích, z jejichž zahrady je vstup přímo na pláž. Ty mají navíc i vlastní bazén s lehátky.

Gastronomie resortu Constance Lémuria

Místní restaurace jsou na vysoké úrovni a dress code ve večerních hodinách je v nich samozřejmostí. V hlavní restauraci jsou podávány snídaně a večeře formou bufetu, nabízí však i jídla à la carte. Za gurmánskou francouzskou kuchyní vyrazte do restaurace Seahorse, ze které je krásný výhled na golfové hřiště. Na pláži pak naleznete restauraci s kreolskou atmosférou, jejíž specialitou jsou grilované ryby.

Aktivity resortu Constance Lémuria

Na Seychelách je jen jedno 18jamkové hřiště právě v Constance Lémuria. Jeho jedinečný design zaručuje skvělou hru, v doprovodu úžasného výhledu. Pokud během dovolené chcete udělat i něco pro své zdraví, dobře vám k tomu poslouží hotelové lázně a fitness centrum. Sportovněji ladění hosté si mohou zdarma vypůjčit kola, zahrát si tenis nebo se věnovat vodním aktivitám. Pro děti bude pobyt v resortu opravdovou pohádkou. V dětském klubu Turtle na ně čekají suchozemské želvy a zábavní program plný aktivit.

Jak zařídit dovolenou v resortu Constance Lémuria

Dovolenou na Seychelách v Constance Lémuria Vám zdarma připraví na míru tým travel designerů Exclusive Tours. Vyberete si termín, nejvhodnější letecké spojení, kategorii ubytování a další detaily dovolené přesně podle Vašich požadavků.

Stačí vyplnit kontaktní formulář nebo můžete rovnou zavolat jednomu z našich travel consultantů. 

Pro tento hotel platí v některých termínech speciální akce: "Při včasné rezervaci 60 dní před začátkem dovolené můžete využít slevu 20%." Bližší informace Vám rádi sdělí naši travel designeři.

Nevybrali jste si? Pomůžeme vám

Michaela Pipek

Michaela Pipek

chief travel designer

+420 739 808 000 pipek@exclusivetours.com

Nebo nám napište

Zaškrtnutím pole souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v Informacích o zpracování osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.

V tomto hotelu je pro vybrané termíny k dispozici speciální akce:

Zobrazit více

Při včasné rezervaci 60 dní před začátkem dovolené můžete využít slevu 20%.

objednat