Ubytujte se nad korunami stromů v zátoce ostrova Mahé

Seychely jsou proslulé svou panenskou přírodou a úchvatnými plážemi. Resort Four Seasons se nachází na jedné z nich – romantické Petit Anse. Luxusní a moderně zařízené vily jsou inspirovány kreolskými tradicemi. Je jich jen 67, tudíž vám zaručují velkou míru soukromí. Dostatek prostoru a vybavení je tu jak pro páry, tak i pro rodiny s dětmi. Areál je postaven přímo u pláže, jednotlivé vily pak stojí na svazích okolních kopců a nabízejí krásný výhled na oceán a okolní tropickou přírodu. V resortu se nacházejí dvě restaurace, zázemí pro děti a hotelové lázně.

Video o Four Seasons Seychelles

Ubytování v Four Seasons Resort Seychelles

Atraktivní vily na pláži doporučujeme zejména rodinám s dětmi. Jsou totiž lépe přístupné než ty ve svahu. Všechny vilky jsou podobné, přírodně laděné v kreolském duchu, s vyhlídkovou terasou a bazénem.

Nejčastěji doporučujeme vilky Garden, které jsou nejblíže pláži, restauraci a dalšímu zázemí resortu. Větší soukromí a krásný panoramatický výhled nabídnou vily Ocean. Nacházejí se v kopci uprostřed tropických plodin.

Nejvýše stojí vily Hilltop, z nichž některé se doslova ztrácí v tropickém porostu. Rychlejší pohyb po resortu zajišťují hotelové club cars.

Restaurace v Four Seasons Resort Seychelles

Ve dvou restauracích a dvou barech si můžete dopřát delikátní pokrmy či osvěžující ovocné koktejly. Výběr je opravdu velmi pestrý. Exkluzivní výhled na Indický oceán z restaurace ZEZ vám umožní pozorovat nezapomenutelné západy slunce. Ranním švédským stolům vévodí tradiční kreolská a také asijská kuchyně, zatímco večer se můžete těšit na středomořské speciality, zahrnující španělská, italská, řecká, turecká i libanonská jídla. V Kannel pak ochutnáte širokou nabídku mořských plodů a světové kuchyně.

Aktivity v Four Seasons Resort Seychelles

Resort je vhodný zejména pro relaxaci, k níž přispívají i hotelové lázně. Nacházejí se na vrcholku kopce a celý resort a pláž Petite Anse z nich máte jako na dlani. Zahrnují pět salónů a speciální jogínský pavilon, indické a další asijské masážní techniky. Během pobytu se můžete věnovat také různým sportovním aktivitám, vedle vodních sportů i jízdě na koni. Rodiny s dětmi ocení přítomnost dětského klubu, ve kterém se jejich ratolesti snadno zabaví. Pokud vyrazíte na Seychely, doporučujeme vám vydat se i na některou z nabízených exkurzí, abyste nepřišli o kouzelnou tropickou přírodu těchto ostrovů

Jak zařídit dovolenou v resortu Four Seasons Resort Seychelles

Dovolenou na Seychelách ve Four Seasons Resort Vám zdarma připraví na míru tým travel designerů Exclusive Tours. Vyberete si termín, nejvhodnější letecké spojení, kategorii ubytování a další detaily dovolené přesně podle Vašich požadavků.

Stačí vyplnit kontaktní formulář nebo můžete rovnou zavolat jednomu z našich travel consultantů. 

Pro tento hotel platí v některých termínech speciální akce: "Při pobytu na 7 nocí můžete získat až 20% slevu na ubytování." Bližší informace Vám rádi sdělí naši travel designeři.

Nevybrali jste si? Pomůžeme vám

Michaela Pipek

Michaela Pipek

chief travel designer

+420 739 808 000 pipek@exclusivetours.com

Nebo nám napište

Zaškrtnutím pole souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v Informacích o zpracování osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.

V tomto hotelu je pro vybrané termíny k dispozici speciální akce:

Zobrazit více

Při pobytu na 7 nocí můžete získat až 20% slevu na ubytování.

objednat