Učiněný ráj v klidném a romantickém prostředí

Nedaleko ostrova Mahé se nachází ostrov Silhouette, který zároveň tvoří národní park. Je to jedno z nejhezčích míst Seychel a třetí největší ostrov celého souostroví. Snoubí se zde divoký prales s průzračně čistou vodou Indického oceánu, která omývá pláže s jemně bílým pískem. Hilton Seychelles Labriz je jediný resort na tomto nádherném ostrově. Dostanete se sem helikoptérou a už samotný let je skvělým zážitkem. Resort Hilton Labriz se nachází přímo u krásné pláže a jeho prostorné vily jsou rozprostřeny v mírném kopci v tropické zahradě. Zázemí hotelu zahrnuje několik restaurací, perfektní lázně, skryté v tropickém pralese, a zábavní centrum s bohatou nabídkou aktivit i výletů. Pokud se na Seychely vydáte s dětmi, potěší vás přítomnost dětského klubu.

Video o Hilton Seychelles Labriz

Virtuální prohlídka

Ubytování v resortu Hilton Seychelles Labriz 

Základní vilky mají prostornou terasu, jsou moderně vybaveny a nacházejí se nedaleko pláže. Obklopuje je tropická zahrada, v jejímž stínu naleznete příjemné útočiště. Pokud si ale přejete být ubytováni přímo na dva kilometry dlouhé pláži a mít skrze zelené palmy výhled na oceán, zvolte spíše vily z kategorie Beachfront.

Náročnějším hostům a rodinám doporučujeme ubytování ve vilách Deluxe. Tyto luxusnější vily jsou buď na pláži, nebo v kopci uprostřed bujných zahrad. Nabídnou větší míru soukromí a především velkou terasu s bazénem.

Výhodou vil v kopci je zejména klidnější prostředí, vhodné pro romantické dovolené. Plážové vily jsou pak hotovým rájem. Z ložnice je to jen několik kroků do oceánu, před vilou budete mít velký bazén a terasu ve stínu palem s houpací sítí.

Pro nejnáročnější klienty je zde dvouložnicová Presidential Villa, která má velkorysých 1 090 m2. Stojí dále od ostatních vil, má vlastní kousek klidné pláže a dechberoucí výhled na oceán a v jejích prostorách se budete cítit jako doma.

Stravování v Hilton Seychelles Labriz

Díky pěti restauracím se můžete těšit na pestrý výběr pokrmů a kuchyní. V restauraci Lo Brizan vás čekají jídla mezinárodní kuchyně i speciality z mořských plodů. Nachází se zde také dvě asijské restaurace – v Teppanyaki si užijete tradiční přípravu japonských pokrmů, a pokud budete chtít okusit moderní asijskou fusion kuchyni, zavítejte do restaurace Sakura. Milovníky středomořských specialit potěší pokrmy z grilu nebo čerstvá pizza z restaurace La Pizzeria, kterou si mohou vychutnat pod širým nebem přímo na pláži. V jednom z hotelových barů si večer můžete dopřát lahodný drink při sledování živého hudebního vystoupení.

Aktivity v Hilton Seychelles Labriz

Vedle relaxace se můžete věnovat též řadě sportovních aktivit. Okolní vody národního parku lákají k ponoření do tajemných hlubin, plných mořského života. Milovníci rybaření se mohou vydat luxusní jachtou na nejlepší místa v okolí, nahodit udici a potichu vyčkávat na svůj životní úlovek. V nabídce jsou i další exkurze, které vám přiblíží místní kulturu a přírodu. Dětský klub zase poskytuje plno aktivit a zábavy pro nejmenší. Rodiče mohou mezitím navštívit hotelové lázně, ve kterých se o ně postará profesionální personál. Můžete si také dopřát masáž se svým partnerem nebo relaxovat při hodinách jógy.

Jak zařídit dovolenou v resortu Hilton Labriz Seychelles

Dovolenou na Seychelách v Hilton Labriz Seychelles Vám zdarma připraví na míru tým travel designerů Exclusive Tours. Vyberete si termín, nejvhodnější letecké spojení, kategorii ubytování a další detaily dovolené přesně podle Vašich požadavků.

Stačí vyplnit kontaktní formulář nebo můžete rovnou zavolat jednomu z našich travel consultantů. 

Pro tento hotel platí v některých termínech speciální akce: "Při včasné rezervaci 60 a více dní před začátkem dovolené můžete využít slevu 20% z ceny ubytování." Bližší informace Vám rádi sdělí naši travel designeři.

 

Nevybrali jste si? Pomůžeme vám

Michaela Pipek

Michaela Pipek

chief travel designer

+420 739 808 000 pipek@exclusivetours.com

Nebo nám napište

Zaškrtnutím pole souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v Informacích o zpracování osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.

V tomto hotelu je pro vybrané termíny k dispozici speciální akce:

Zobrazit více

Při včasné rezervaci 60 a více dní před začátkem dovolené můžete využít slevu 20% z ceny ubytování.

objednat