Prosluněná elegance

Hotel Koh-I Nor se nachází v lyžařském středisku Val Thorens na západě Francie poblíž hranic s Itálí. V tomto elegantním hotelu si dokonale užijete horskou atmosféru a dobijete baterky. Jednou z hlavních předností Koh-I Nor hotelu jsou jeho velká okna, kterými proniká tolik světla, že bydlet zde je radostí. Ať už se budete nacházet kdekoliv, z každého pokoje hotelu navíc můžete vyjít na balkón nebo terasu, takže se zde budete cítit v harmonii s okolními vrcholky francouzských Alp. 

Video o Koh-I Nor

Ubytování v Koh-I Nor 

V hotelu Koh-I Nor Val Thorens je k dispozici 63 pokojů a 35 apartmánů. Pokoje o velikosti 26 až 36 m2 jsou nabízeny v pěti kategoriích a ubytují až tři osoby.

Apartmány jsou nabízeny ve dvou kategoriích a najdete je v šestém a sedmém patře hotelu. Základní variantajednu ložnici a rozlohu 41 m2 a vyšší varianta disponuje dvěma ložnicemi a celkovou obytnou plochou 60 m2. 

Všechny pokoje a apartmány jsou zařízeny velmi elegantně v barvách a materiálech, které dokonale navozuji uklidňující a harmonickou atmosféru

Gastronomie v Koh-I Nor 

Večeře v Le Diamant Noir bude úžasným zážitkem jak pro vaše chuťové buňky, tak pro váš zrak. Jedna stěna restaurace je pouze z oken a vy se tak budete moct kochat úžasným výhledem, zatímco vám na stůl budou nosit moderně pojaté francouzské speciality.

V útulné restauraci L'Atelier d'Eric si můžete vychutnat sofistikovanou mezinárodní kuchyni ze sezónních produktů od michelinského šéfkuchaře Erica Samsona.

Pokud dostanete chuť na tradiční francouzskou kuchyni, zaskočte do La Cave. Čeká zde na vás fondue a široký výběr sýrů a lahůdek. 

Aktivity v Koh-I Nor

Hotel Koh-I Nor Val Thorens se náchází v největším lyžařském areálu na světě - Les Trois Vallées, lyžařských možností je tu tedy více než dost. Čeká na vás 600 km sjezdovek ve čtyřech propojených údolích. Sezóna je zde neobvkle dlouhá, od konce listopadu do začátku května, takže pokud si budete chtít zalyžovat z konce jara, dovolená v Koh-I Nor je správná volba.

Pokud vás omrzí objevování zdejších nekonenčných lyžařských možností, můžete strávit den v hotelovém spa, kde na vás čeká více než 800 m2 místa k odpočinku. 

Jak zařídit dovolenou v Koh-I Nor Val Thorens

Dovolenou ve Francii v Koh-I Nor Val Thorens vám zdarma připraví na míru tým travel designerů Exclusive Tours. Vyberete si termín, nejvhodnější letecké spojení, kategorii ubytování a další detaily dovolené přesně podle vašich požadavků.

Stačí vyplnit kontaktní formulář nebo můžete rovnou zavolat jednomu z našich travel consultantů. 

Nevybrali jste si? Pomůžeme vám

Michaela Pipek

Michaela Pipek

chief travel designer

+420 608 848 844 pipek@exclusivetours.com

Nebo nám napište

Zaškrtnutím pole souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v Informacích o zpracování osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.