Absolutní klid a souznění s přírodou v tropickém ráji

V tomto klidném ráji, který patří mezi nejluxusnější resorty na Seychelách, naleznete pouze 30 přepychových vil. Leží na jihozápadě ostrova Mahé, přímo na krásné pláži omývané tyrkysovými vodami Indického oceánu. Setkáte se zde s velmi kvalitním servisem a především dokonalým soukromím. Zejména milovníci zkoumání mořských hlubin ocení program All Inclusive, v jehož ceně je zahrnuto kromě jídla a pití i potápění. Po celou dobu pobytu se o vás stará osobní komorník. Panuje zde takový klid, že prakticky nemusíte s nikým jiným přijít do styku. Je to ideální místo pro odpočinek, ale můžete si tu užít rovněž řadu aktivit.

Video o Maia Luxury Resort

Virtuální prohlídka

Ubytování v Maia Luxury Resort

Čtyři kategorie vil se liší hlavně polohou. Všechny jsou moderně vybaveny, mají vlastní bazén a venkovní koupelnu. Pokud si přejete být blízko pláži, zvolte některou z vil Ocean Front. Jsou vhodné i pro rodiny s dětmi, nejsou v kopci a nacházejí se nejblíže hotelového zázemí.

Preferujete-li spíše krásný výhled a soukromí zajištěné tropickou zahradou, budou se vám líbit vily Ocean Panoramic. Ty jsou na kopci a z jejich terasy je krásně vidět na Anse Louis a Anse Boileau Bays. Vilky Ocean View jsou blízko restaurace, nad písčitou pláží. Nejkomfortnější a nejklidnější jsou pak vily Maia Signature.

Restaurace v Maia Luxury Resort

Během pobytu máte neustále k ruce vlastního komorníka, který se postará o rezervaci stolu v restauraci. Výhodou je také program All Inclusive, díky němuž se nebudete muset ohlížet na další výdaje. Jedinou výjimkou jsou prémiové značky nápojů, které nezahrnuje. Svého komorníka můžete požádat o přípravu snídaně ve vaší vile, případně vám může kdykoliv během dne přinést drink na terasu. Zorganizuje pro vás romantickou večeři na pláži i v soukromém pavilonu. Okouzlující atmosféra a skvělý servis vás čeká i v restauraci Tec Tec, která připravuje delikatesy na nejvyšší úrovni, inspirované zejména francouzskou, středomořskou a kreolskou kuchyní. A to vše za doprovodu široké nabídky vín ze zdejšího sklepa.

Aktivity v Maia Luxury Resort

Odpočinek na pláži můžete střídat s relaxací v místních lázních La Prairie, rozproudit krev v žilách zase při některé z vodních aktivit – nabízí se nemotorizované vodní sporty, ale také potápění. Pokud využijete program All Inclusive, budete mít neomezený počet základních ponorů zdarma. Jestliže vyrazíte s dětmi, oceníte možnost svěřit je personálu dětského klubu, který pro ně s láskou připraví zajímavý program. Tento resort je určen zejména k relaxaci, ovšem budete-li si to přát, váš komorník zařídí různé výlety po tomto i dalších ostrovech.

Jak zařídit dovolenou v Maia Luxury Resort

Dovolenou na Seychelách v hotelu Maia Luxury Resort Vám zdarma připraví na míru tým travel designerů Exclusive Tours. Vyberte si termín, nejvhodnější letecké spojení, kategorii ubytování a další detaily dovolené přesně podle Vašich požadavků.

Stačí vyplnit kontaktní formulář nebo můžete rovnou zavolat jednomu z našich travel consultantů. 

Pro tento hotel je ve vybraných termínech platná speciální akce: "Při pobytu v délce 7 nocí zaplatíte pouze 6 nocí." Bližší informace Vám rádi sdělí naši travel designeři.

Nevybrali jste si? Pomůžeme vám

Michaela Pipek

Michaela Pipek

chief travel designer

+420 739 808 000 pipek@exclusivetours.com

Nebo nám napište

Zaškrtnutím pole souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v Informacích o zpracování osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.

V tomto hotelu je pro vybrané termíny k dispozici speciální akce:

Zobrazit více

Při pobytu v délce 7 nocí zaplatíte pouze 6 nocí.

objednat